سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸

مدیر دانشجویی دانشگاه: دانشجویان علاوه بر کسب مدرک باید به دنبال درک مطلب باشند

گزارش تصویری آئین معارفه دانشجویان جدیدالورود

مدیر دانشجویی دانشگاه بر این موضوع که دانشجویان علاوه بر کسب مدرک باید به دنبال افزایش درک و آگاهی خود باشند، تاکید نمود .

به گزارش مفدا خراسان شمالی، دکتر"قربانیان"در آئین معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه گفت:در دوران دانشجویی دانشجویان باید تلاش کنند سایر ابعاد وجودی خود را توسعه دهند.

وی با تاکید بر این که همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی تلاش می کنند زمینه های شکوفایی استعدادهای دانشجویان را فراهم کنند، افزود :این دانشگاه در سال های اخیر توانسته افتخارات بسیاری کسب کند و عناوین متعددی کسب کرده است.

به گفته وی دانشگاه علوم پزشکی دارای دو تشکل دانشجویی بسیج و انجمن اسلامی است و این تشکل ها دانشجویان را برای کسب تجربه، فعالیت های اجتماعی ، قبول مسئولیت و آمادگی برای ورود به جامعه آماده می کند.

وی افزود:10 کانون در دانشگاه فعال است، همچنین 12 انجمن علمی با موضوعات مختلفی در دانشکده ها فعالیت می کنند،15 نشریه دانشجویی فعال داریم و یک هیئت مذهبی در مسجد دانشگاه فعالیت دارد .

به گفته وی دو سالن ورزشی برای فعالیت های ورزشی دانشجویان و کارکنان فعال است و دانشجویان اگر درخواست سالن یا امکانات خاصی دارند می توانیم با پیگیری های لازم از سالن ها و امکانات و زیر ساخت های ورزشی سطح شهر نیز استفاده کنیم .

دکتر"قربانیان"از فعالیت واحد مشاوره در تمامی خوابگاه های دانشگاه خبر داد و اظهار داشت: این واحد  آمادگی لازم برای ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و خانوادگی و مهارت های زندگی و ... را دارد .

وی از برگزاری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان و کارکنان خبر داد و اظهار داشت:علاقمندان می توانند تا اواخر اسفند ماه آثار خود را برای ثبت به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گفته وی جشنواره دانشجوی نمونه را نیز خواهیم داشت و این جشنواره امتیازات خاصی برای برترین ها فراهم می آورد و دانشجویان باید در حوزه فرهنگی،آموزشی و پژوهشی فعالیت داشته باشند .

وی همچنین به جشنواره بین المللی سیمرغ اشاره کرد و افزود:دانشجویان تا 27 بهمن ماه فرصت ثبت نام دارند و در زمینه های ادبی و غیره آثار خود را در جشنواره ثبت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.