سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

نشست انجمن علمی علوم اعصاب با سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی

image.jpeg

نشست شورای مرکزی انجمن علمی علوم اعصاب با سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در جهت ارائه طرح های موردنظر برای ترم آتی، 23 بهمن ، برگزار شد

جلسه نشست اعضای شورای مرکزی و دبیر انجمن علمی دانشجویی علوم اعصاب با سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی و حضور کارشناس مسئول انجمن های علمی دانشجویی روز گذشته در محل دفتر معاونت برگزار شد. در این جلسه پس از  خیر مقدم و ابراز خوشحالی از حضور دانشجویان در فعالیت های علمی دانشجویی توسط دکتر ناصری و تاکید بر سعی تلاش بیشتر در این زمینه  ،  خواستار، دبیر انجمن علمی، ایده های طرح های انجمن را برای ترم آتی را ارائه نمود . وی  از معاونت دانشجویی درخواست همکاری جهت رفع مشکلات پیش رو را کرد.

دکتر ناصری، معاونت فرهنگی، به لزوم ابتکار عمل اعضای شورای مرکزی انجمن تاکید کرد و گفت: برای حل کردن مشکلات پیش روی انجمن اقدامات لازم را انجام می دهیم. وی از روابط خوب و همگرایی معاونت فرهنگی و آموزشی خبر داد و برای همکاری بیشتر این دو معاونت در زمینه ی انجمن های علمی ابراز امیدواری کرد.

در این نشست، محمدمصطفی خواستار، برنامه های انجمن برای همایش های التهاب سیستم عصبی و دومین فستیوال دانشجویی علوم اعصاب را ارائه کرد، وی از دکتر ناصری درخواست همکاری لازم جهت برگزاری کارگاه آموزش نقشه ی مفهومی در حیطه ی علوم اعصاب، برنامه ریزی جهت تسهیل شرکت دانشجویان علاقه مند در کنگره ی التهاب و برگزاری کمپ های اطلاع رسانی به عموم مردم در هفته ی آگاهی از مغز را داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.