سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰

دبیر کنگره نوآوری و فناوری سلامت خبر داد؛

بررسی چالش‌های حوزه فناوری سلامت با حضور بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان

فناوری

دبیر کنگره نوآوری و فناوری سلامت با اشاره به حضور بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان در این کنگره گفت: نزدیک کردن پزشکان و مهندسان از جمله برنامه‌های این کنگره است و همچنین در این کنگره چالش‌های فناوری سلامت مطرح می‌شود.

به گزارش مفدا به نقل از ایسنا، دکتر علی نیکبخت در مراسم گشایش دومین کنگره نوآوری و فناوری سلامت که امروز در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، اظهار کرد: اولین دوره این کنگره در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با هدف نزدیک کردن دو گروه پزشکی و مهندسی برگزار شد.

نیکبخت ادامه داد: این کنگره هم‌اکنون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و در سه بخش برگزار شده است.

وی برپایی نمایشگاهی با حضور بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان فعال در زمینه فناوری سلامت، بخش ایده‌بازار فناوری سلامت با ۱۵۰ درخواست و بخش پنل‌های تخصصی را از جمله بخش‌های مورد نظر در این کنگره دانست و افزود: در این‌ پنل‌ها می‌خواهیم پزشکان و مهندسان را به هم‌ نزدیک و چالش‌های فناوری سلامت را نیز مطرح کنیم.

دومین کنگره نوآوری و فناوری سلامت امروز و فردا در دانشگاه امیرکبیر برپاست و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در آن حضور دارند. همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه فناوری و نوآوری سلامت نیز در محل دائمی نمایشگاه‌های دانشگاه امیرکبیر برپا شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.