چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱

یازدهمین انتخابات شورای صنفی دانشجویان به صورت سراسری برگزار می شود

مدیریت امور دانشجویی

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان به صورت سراسری و هماهنگ در دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی خبر داد.

به گزارش مفدا تهران، دکتر ابوالقاسم اصفیاء مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر کمیته اجرایی انتخابات در این باره گفت: تعداد کل ثبت نام کنندگان برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره شورای صنفی دانشجویان معادل 93 نفر بوده که از این تعداد 72 دانشجو در شورای صنفی دانشکده ها و 21 دانشجو نیز در بخش خوابگاه ها ثبت نام کرده اند و از مجموع کل نامزدها تعداد 16 نفر دانشجوی دختر و 77 نفر دانشجوی پسر هستند.
وی افزود، تعداد کل ثبت نام کنندگان این دوره در مقایسه با دوره قبل به میزان 45 درصد افزایش داشته است.
دکتر اصفیاء در خصوص برگزاری انتخابات اظهار داشت: جلسه ای در روز دوشنبه 23 بهمن 96 با حضور اعضای کمیته اجرایی انتخابات یازدهمین دوره شورای صنفی دانشجویان و مسئولین حوزه های انتخاباتی دانشکده های پیراپزشکی، پرستاری و مامایی، توانبخشی، طب ایرانی، دندانپزشکی، داروسازی و خوابگاه کوی پسران و نماینده دانشجویی کمیته نظارت بر انتخابات برگزار و در مورد نحوه برگزاری انتخابات 29 بهمن و نیز چگونگی انجام تبلیغات توسط داوطلبان شرکت در انتخابات، مذاکره و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
دبیر کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان ادامه داد، امید است با تأییدات ایزد متعال و مشارکت حداکثری دانشجویان دانشکده های پیراپزشکی، پرستاری و مامایی، توانبخشی، طب ایرانی، دندانپزشکی، داروسازی و خوابگاه کوی پسران در روز انتخابات، شاهد انتخاباتی گرم و پرشور باشیم.
توضیح اینکه، زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی روز یکشنبه 29 بهمن 96 برای دانشکده ها از ساعت 9 تا 16 در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی هر دانشکده و برای خوابگاه ها از ساعت 14 تا 21 در دفتر سرپرستی کوی علوم پزشکی تهران خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.