یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲

اولین جلسه برنامه‌ریزی هشتمین جشنواره فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

جلسه برنامه ریزی هشتمین جشنواره فرهنگی

اولین جلسه برنامه‌ریزی مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، با حضور مدیر و کارشناسان حوزه فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفداگلستان، اولین جلسه برنامه ریزی مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان درسال ۹۵، چهارشنبه ۲۸ مهر ماه با حضور قنبر روحی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و کارشناسان حوزه فرهنگی در این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای نشست مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به جایگاه فرهنگ در فرمایشات رهبری و اهمیت اجرایی کردن منویات ایشان، مهم ترین برنامه مدیریت فرهنگی این دانشگاه در سال ۹۵ را برگزاری هرچه بهتر جشنواره فرهنگی عنوان کرد.

وی در ادامه ضمن تأکید بر تنظیم جدول زمان بندی جشنواره و برنامه ریزی جهت تنظیم قراردادها، اظهار داشت: جذب حداکثری دانشجویان دانشگاه برای شرکت در جشنواره و استفاده از ظرفیت آنها، یکی دیگر از دغدغه‌های ما در برگزاری هشتمین جشنواره فرهنگی است.

استفاده از تجربیات جشنواره‌های گذشته، حضور دبیران کانون‌های دانشجویی در جلسات، برگزاری نمایشگاه آثار دانشجویی، اطلاع رسانی جشنواره به دانشگاهیان و... از دیگر موارد مطروح شده در این نشست بود.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام و ارسال آثار به هشتمین جشنواره فرهنگی، از یکم آبان‌ماه لغایت یکم دی‌ماه است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.