شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹

حضور دبیرشورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان درششمین نشست سراسری دبیران شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی

ششمین نشست سراسری دبیران شورای صنفی مرکزی علوم پزشکی

نوید مظاهری دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان درششمین نشست سراسری دبیران شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شرکت کرد.این نشست صبح روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه با حضور دبیران این شورا و مسئولان ستادی در صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا، این نشست دو روزه که با حضور اعضای دبیران شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در صندوق رفاه وزارت بهداشت برگزار می‌شود، با هدف تبادل نظر و ارایه نظرات، پیشنهادات و هم اندیشی دبیران شورای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام می‌شود.

دبیران شورای صنفی مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در این نشست به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه‌های خود به بررسی و طرح خواسته‌ها، نیازها و مطالبات صنفی خود شدند و در راستای ارایه راهکارهای لازم برای بهبود وضعیت صنفی دانشگاه‌های خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لزوم تشکیل شورای مرکزی، عدم موازی کاری با شورا در دانشگاه‌ها، بررسی بهتر نحوه اجاره بهای خوابگاه‌ها، بحث و تبادل نظر در خصوص لزوم افزایش وام‌های دانشجویی و همچنین لزوم برگزاری نشست‌های منطقه‌ای دبیران شورای صنفی و نیز تشکیل کمیسیون عالی برای بررسی بهتر مشکلات صنفی دانشجویان از جمله مباحث مطرح شده در این نشست است.

روز نخست این نشست با حضور افسانه صادقی رئیس اداره رفاهی و امور خوابگاه‌های وزارت بهداشت و دیگر مسئولان این اداره در حال برگزاری است. در این نشست دو روزه دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت نیز در جمع دبیران شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حضور خواهد یافت و از نزدیک با مشکلات، مطالبات و خواسته‌های صنفی دانشجویان آشنا خواهد شد و در این خصوص با دبیران شورای صنفی به بحث و تبادل نظر خواهد پرداخت.

ششمین نشست سراسری دبیران شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور فردا یکشنبه ۲۹ بهمن‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.