چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰

با محوریت جشنواره قرآنی سال ۹۶

جلسه شورای فرهنگی بهمن ماه باحضور کلیه اعضاء در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد

شورای فرهنگی

دکتر سیدحسین داودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تاکید بر افزایش کیفیت فعالیتهای قرآنی در فضای دانشگاه خواستار گستردگی این گونه جشنواره ها درسه گروه دانشجویان ، کارکنان و اعضاهئیت علمی شد.

جلسه شورای فرهنگی یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۶ در دفتر ریاست دانشگاه با حضور کلیه اعضا با موضوع قرآن و عترت برگزار شد.

در ابتدا این جلسه صدیقه رنجبر مدیر فرهنگی دانشگاه به ارائه گزارش و مقایسه عملکرد جشنواره  قرآنی  سال ۹۴ ، ۹۵ و ۹۶ و تشریخ برنامه های جشنواره سال ۹۶  پرداخت.

رنجبر هدف از برگزاری این گونه جشنواره ها را  ترویج و نهادینه کردن فعالیتهای قرآنی، شناسایی افراد مستعد قرآنی و معرفی به جامعه دانشگاهی عنوان کرد و گفت : وجود پتانسیل و ظرفیت های بالای قرآنی در دانشگاه فرصت بسیار مناسبی جهت بسترسازی فعالیتهای قرآنی است و در ادامه به برگزاری کرسی های تلاوت و کرسی های آزاد اندیشی  با موضوعات قرآنی تاکید کرد.

دکتر سیدحسین داودی رئیس دانشگاه بر افزایش کیفیت فعالیتهای قرآنی دانشگاه تاکید کرد و خواستار گستردگی این گونه جشنواره ها در بین سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید شد.

وی همچنین جهت افزایش تاثیر گذاری فعالیت ها ی قرآنی در فضای دانشگاه خواستار استمرار این  فعالیت ها در طول سال  شد.

دکتر عبدالعظیم نجاتی  زاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، از حضور پرشور کارکنان در جشنواره قرآنی سال ۹۵ تشکر و بر ایجاد بستری مناسب جهت فعالیت های قرانی تاکید کرد.

در پایان این جلسه شورای فرهنگی مصوب شد جهت افزایش انگیزه و حضور گسترده در بخش کارکنان به افرادی که حد نصاب امتیاز در جشنواره  را کسب نمایند ساعت آموزشی و به اساتید و اعضا هئیت علمی  شرکت کننده در جشنواره قرآن و عترت امتیاز بازآموزی تعلق گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.