سه‌شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶

برگزاری هشتصد و پنجاه و ششمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه به میزبانی معاونت دانشجویی و فرهنگی

جلسه هیات رئیسه در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

به گزارش مفدا شهید بهشتی: هشتصد و پنجاه و ششمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه با حضور دکتر پیوندی رئیس دانشگاه، کلیه اعضای هیات رئیسه و سایر اعضاء در روز دوشنبه مورخ سوم آبان ماه در اتاق شورای معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه طبق روال پیشین بخشی از دستورات جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سپس با حضور مدیران و سرپرستان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، گزارشی از برنامه های جاری و توسعه ای و همچنین عملکرد معاونت در شش ماه نخست سال 1395 ارائه گردید.

در بخش دیگری از این نشست مدیران و سرپرستان معاونت مذکور به ذکر نکاتی در خصوص برنامه های آتی و درخواست های خود پرداختند. در ادامه دکتر خانی جزنی ضمن جمع بندی مطالب مطروحه اظهار داشت: در این معاونت، یازده نفر از اساتید و بزرگان پیش از بنده مسئولیت داشته اند که هر یک به نحو احسن به امور مربوطه پرداخته اند. وی همچنین ضمن تشکر از مدیران و سرپرستان حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، بیان کرد: قطعاً با همراهی کلیه عزیزان در مجموعه معاونت، برنامه های گزارش شده محقق شده است.

هشتصد و پنجاه و ششمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه با ایراد سخنانی از جانب دکتر پیوندی ادامه یافت. وی در این نشست، گفت: گزارش ارائه شده، مطالب قابل قبولی از برنامه های معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه را بیان کرد، ولی باید بدانیم که این معاونت، مجموعه پویا و پرتلاشی است که هر روز باید برنامه های متنوعی در آن اجرا گردد. رئیس دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود افزود: امیدوارم در آینده برنامه های گسترده تری در حوزه های فرهنگی، صنفی، ورزشی، مشاوره و بهداشت روان و... برگزار گردد.

گفتنی است در پایان این جلسه ریاست دانشگاه به همراه دیگر اعضای هیأت رئیسه به بازدید از نقاط مختلف معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.