یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹

مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی:

نباید اجازه داد برخی شیادان امر سلامت به باورهای مردم خدشه وارد کنند

دانشکده طب و سنت

مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: باید جلوی شیادانی که در بیرون به موضوع سلامت ضربه می زنند گرفته شود و اجازه نداد با اقدامات خود در راستای خدشه وارد کردن به باورهای مردم اقدام کنند.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر خدادوست امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید دانشکده و سلامتکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ابتدا باید از خدمات ارزشمند دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و مسئولان استانی که توجه و اهتمام ویژه به امر سلامت دارند قدردانی کنم.

وی بیان داشت: همچنین باید از خیر محترم حاج محمد کریمی ثابت قدردانی کنم که تلاش های بی نظیر ایشان در موضوع سلامت و آن هم توجه به طب ایرانی بسیار ارزشمند بود.

مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: طب ایرانی به موضوع اصلاح سبک زندگی توجه ویژه ای دارد و این امر بسیار مهمی است که نباید فراموش کنیم.

دکتر خدادوست گفت: باید جلوی شیادانی که در بیرون به موضوع سلامت ضربه می زنند گرفته شود و اجازه نداد با اقدامات خود در راستای خدشه وارد کردن به باورهای مردم اقدام کنند.

وی گفت: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به دور از افراطی گری به این مقوله نگاه می کند و نگاه ما توجه به موضوع طب از طریق آکادمیک و در مسیر و مقوله صحیح خود است.

دکتر مرادی رئیس دانشکده و سلامتکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه گفت: طبق بررسی های صورت گرفته در سال ۹۲ بیش از ۶۰ درصد مردم علاقه به طب ایرانی داشتند که این نشان دهنده این طب است.

وی گفت: وزارت بهداشت در این زمینه به صورت آکادمیک و در بخش PHD اقدام به جذب دانشجو کرده که در استان قم نیز از سال ۹۱ ما جذب دانشجو داشته ایم.

دکتر مرادی همچنین در این جلسه از خدمات حاج محمد کریمی ثابت خیر محترم قمی که اقدام به راه اندازی این ساختمان کرده است قدردانی کرد و گفت: در ابتدا فعالیت خود را با چهار اتاق شروع کرده ایم و امروز به همت این خیر محترم صاحب این ساختمان هستیم که امیدواریم منشا خیر و برکت برای مردم باشد.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.