شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹

وداع با پیکر رئیس فقید دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

مراسم تشییع

مراسم تشییع و وداع با پیکر دکتر فرامرز مجیدی از متخصصین بهداشت و رئیس فقید دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.

 به گزارش مفدا زنجان، مراسم تشییع و وداع با پیکر دکتر فرامرز مجیدی از متخصصین بهداشت و رئیس فقید دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد با حضور دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان و حاج‌آقا شیرمحمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، صبح شنبه ۱۸ فروردین‌ماه ۹۷ برگزار شد. در این مراسم ضمن قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و مدیحه سرائی؛ حاج‌آقا شیرمحمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به بیان ویژگی‌های اخلاقی و علمی مرحوم دکتر فرامرزمجیدی پرداخت و غفران الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان مسئلت نمود.
 مدیران، کارکنان، دانشجویان و اعضای هیأت علمی واحدهای تابعه دانشگاه پیکر زنده‌یاد دکتر فرامرزمجیدی در دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان  راتشییع و با پیکر وی وداع کردند.

لازم به ذکر است دکتر فرامرز مجیدی رئیس دانشکده بهداشت وپیراپزشکی زنجان و مدیر آموزش بهداشت حرفه‌ای روز 17 فروردین بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

روابط عمومی معاونت فرهنگی واموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان یاد وخاطره این استاد فقید را گرامی داشته  واز درگاه خداوند منان برای آن مرحوم غفران وعلو درجات وبرای بازماندگان صبر وشکیبایی مسئلت می‌نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.