سه‌شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰

طی روزهای 30 تیر لغایت 6 مرداد؛

شهرکرد میزبان مسابقات ورزشی دانشجویان در رشته‌های والیبال و فوتبال خواهد بود/ تاکنون 41 تیم برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند

شهرکرد

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، گفت: این دانشگاه میزبان مسابقات ورزشی قهرمانی دانشجویان علوم پزشکی کشور در دو رشته والیبال و فوتبال ورودی المپیاد ورزشی طی روزهای 30 تیر لغایت 6 مرداد خواهد بود.

به گزارش مفدا، دکتر مهرداد شهرانی در این باره به خبرنگار روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی وامور مجلس وزارت بهداشت گفت: مسابقات قهرمانی کشور دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی یک هفته در دو رشته والیبال و فوتبال برگزار در شهرکرد  می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد آمادگی کامل برای میزبانی و ارایه خدمات رفاهی و  اسکان به دانشجویان دارد.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 30 تیم از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در رشته والیبال ثبت نام کرده‌اند و این رقم در خصوص فوتبال به 11 تیم رسیده است و پیش بینی می‌شود تا پایان امروز که آخرین روز مهلت ثبت نام تیم هاست، تعداد تیم های بیشتری به مسابقات اعزام شوند.

شهرانی خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته امسال بیش از 750 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به همراه 50 نفر از عوامل اجرایی تیم ها برای حضور در مسابقات به شهرکرد بروند.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار  دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، میزبانی این رقابتها را برعهده دارد، خاطرنشان کرد: به دلیل انتخاب شدن شهرکرد به عنوان میزبان این مسابقات ، بسیار خوشحالیم و امیدواریم تا پایان روز برگزاری رقابتها، به خوبی بتوانیم در حق میهمانان خود ارایه خدمات کنیم.

شهرانی گفت: نفرات نخست تا سوم رشته های والیبال و فوتبال این سری از مسابقات، به طور مستقیم به مسابقات المپیاد دانشجویان که امسال در اصفهان برگزار می‌شود، راه خواهند یافت و در واقع این مسابقات در شهرکرد هم رقابت‌های قهرمانی کشور به شمار می‌رود و هم ورودی برای المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور است.

وی شرایط اقلیمی و آب و هوایی شهرکرد به دلیل داشتن دمای هوای زیر 30 درجه را  و همچنین وجود نقاط گردشگری و مناطق بکر طبیعی را مناسب میزبانی عنوان کرد وگفت: تمهیدات لازم برای یک میزبانی ایده ال در شهرکرد صورت گرفته و همه عوامل اجرایی برگزاری مسابقات، کمیته ها و زیرمجموعه های در صدد اجرای مسئولیت های خود هستند.

وی خاطرنشان کرد: دو سالن چند منظوره و دو چمن فوتبال جهت برگزاری این مسابقات در شهرکرد تدارک و پیش بینی‌ کرده‌ایم و امکانات و تجهیزات این سالن‌ها برای برگزاری مسابقات مهیاست.

وی دلیل قبولی میزبانی این مسابقات را ‏ بازدید و تایید مسئولان تربیت بدنی وزارت کشور عنوان کرد وگفت: مسئولان مربوطه ضمن بازدید از محل برگزاری مسابقات و سالن‌های ورزشی‏ برای نخستین بار میزبانی را به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دادند و امیدواریم بتوانیم پاسخ اعتماد آنها را به خوبی بدهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.