دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴

کدام دانشگاه‌ها تاکنون بیش از دوره قبل در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کرده‌اند؟

۳۱ فروردین آخرین فرصت ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت علوم پزشکی

۱۷ دانشگاه علوم پزشکی تاکنون بیش از دوره قبل در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش مفدا، ۱۷دانشگاه علوم پزشکی تاکنون بیش از دوره قبل در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی ثبت نام کرده‌اند.

بنا بر اعلام دبیرخانه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی، دانشگاه‌های کرمانشاه، سبزوار، ایلام، اراک، البرز، ایران، بجنورد، آبادان، نیشابور، بیرجند، ساوه‏، گیلان، دزفول، مازندران، بهبهان، مراغه و ارتش دانشگاه‌هایی هستند که امسال نسبت به دوره گذشته جشنواره به لحاظ آماری ثبت‌نام‌شان در این رویداد بزرگ قرآنی افزایش یافته است.

دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمانشاه، شیراز و سبزوار تاکنون بیشترین آمار ثبت نام کنندگان را به خود اختصاص داده‌اند و تاکنون بیش از ۲۵ هزار نفر از دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ثبت نام کرده‌اند.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که ثبت نام آن آغاز شده است، در بخش دانشگاهی از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز می‌شود. همچنین مرحله نهایی این جشنواره تابستان امسال  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت،  با شروع ثبت نام برای حضور در این جشنواره وارد فاز اجرایی خود شده است. قبل از شروع ثبت نام، آیین نامه این دوره از جشنواره در نیمه اول دی ماه به تمامی واحدهای دانشگاهی وزارت بهداشت ابلاغ شد تا با جشنواره دوره بیست و سوم بیش از پیش آشنا شوند.
بر اساس آنچه که در آیین نامه دوره بیست و سوم دانشگاهیان وزارت بهداشت آمده است، در دوره بیست و سوم در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار می‌شود و ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان این وزارتخانه است که از بین آنها اساتید و دانشجویان برگزیده به جشنواره ملی در سال ۹۷ راه خواهند یافت.

جدول ۱۷ دانشگاه علوم پزشکی که تاکنون بیش از دوره قبل در جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کرده‌اند به شرح زیر است:

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.