سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲

بازدید مسؤولان وزارت بهداشت از اماکن خوابگاهی، ورزشی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی سمنان

بازدید از اماکن خوابگاهی سمنان

در ادامه سفر یک‌روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه از دانشگاه علوم پزشکی سمنان، صبح سه شنبه ۲۱ فروردین ماه دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی این وزارتخانه از اماکن خوابگاهی، رفاهی و تربیت بدنی دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش مفدا سمنان، در ادامه سفر یک‌روزه دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت وهیات همراه از دانشگاه علوم پزشکی سمنان، صبح امروز سه شنبه ۲۱فروردین ماه، دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی این وزارتخانه به همراه دکتر افسانه صادقی رئیس اداره رفاهی و همچنین مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت از اماکن خوابگاهی، رفاهی و تربیت بدنی دانشگاه  علوم پزشکی سمنان بازدید کردند.

 بازدید از خوابگاه پسرانه اندیشه و اماکن تفریحی و ورزشی آن و دیدار با دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها و همچنین سرکشی از خوابگاه‌های دخترانه بوستان و گلستان دانشگاه علوم پزشکی سمنان و همچنین اماکن فرهنگی و ورزشی این خوابگاه‌ها ومحوطه‌های اماکن خوابگاهی از برنامه‌های این سفر یک روزه بود.

همچنین در ادامه، دکتر افسانه صادقی رئیس اداره رفاهی به همراه دکتر عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از مراکز سلف سرویس و آشپزخانه‌های خوابگاه‌های دانشجویی و همچنین کتابخانه‌های خوابگاه‌ها ومراکز مشاوره بازدید به عمل آمد و مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از نزدیک از امکانات و تجهیزات خوابگاهی و رفاهی این دانشکده با خبر شد.

در ادامه مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت از اماکن و فضاهای ورزشی خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه داشگاه علوم پزشکی سمنان از جمله سالن بدنسازی دانشگاه علوم پزشکی سمنان بازدید کرد.

بررسی تجهیزات  و امکانات خوابگاه‌های دانشجویی، صحبت با دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها، بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی از جمله سالن‌های مطالعه، نمازخانه، رخشتوی‌خانه، اتاق‌ها، سوئیت‌های خوابگاه‌ها، اتاق تلویزیون و سالن غذاخوری از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.

در ادامه مراسم امروز‏، عصر روز سه‌شنبه اعضای شورای صنفی و نیز نمایندگان انجمن‌های علمی وکانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و نمایندگان  نشریات دانشجویی در نشستی جداگانه با معاون وزیر بهداشت به گفت وگو خواهند نشست و مسائل مربوط به حوزه فعالیت ‌های  خود را با معاون وزیر در میان خواهند گذاشت و در خصوص تقویت فعالیت‌های انجمن‌های علمی این دانشگاه تبادل نظر خواهند کرد.

برگزاری نشست با رئیس دانشگاه، معاونت آموزشی، اعضای هیات علمی منتخب و همچنین مدیران فرهنگی و دانشجویی این مرکز دانشگاهی از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.