سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵

در هفته سلامت

۳۳۰ برنامه در سطح زنجان اجرا می‌شود

قزلباش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در هفته سلامت ۳۳۰ برنامه در سطح استان زنجان اجرا می‌شود.

به گزارش مفدا زنجان  ، پرویز قزلباش،در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: رویکرد دولت در حوزه بهداشت رویکرد سلامت محور است.

 وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در ترویج سلامت و بازنشر فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: نیازمند همراهی دوجانبه با رسانه‌ها هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از افزایش مصدومان چهارشنبه پایان سال در زنجان خبر داد و افزود: این در حالی است که طی روز چهارشنبه سوری موردی از فوتی در استان زنجان ثبت نشده است.

قزلباش با اشاره به اینکه در ایام نوروز هیچ مصدومی در بیمارستان‌های استان زنجان فوت نکرده است، عنوان کرد: این در حالی است که در نوروز ۹ نفر سر صحنه و یا در مسیر انتقال به بیمارستان‌ها فوت کردند.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات در نوروز در بیمارستان‌ها به قوت خود ادامه داشت، عنوان کرد: در این زمینه شکایتی وجود نداشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از اجرای برنامه‌های مختلف در هفته سلامت خبر داد و افزود: این برنامه‌ها در هفته نخست اردیبهشت اجرایی می‌شود.

قزلباش با اشاره به اینکه شعار هفته سلامت هفته‌جاری با عنوان «پوشش همگانی سلامت، برای همه در همه جا» نامگذاری شده است، افزود: در برنامه‌های این روز توجه به جلب مشارکت مردم در امر سلامت مورد تاکید قرار دارد.

وی از پایین بودن مشارکت شهری در حوزه سلامت نسبت به مشارکت روستایی خبر داد و افزود: باید مردم را با خدمات این حوزه بیش از پیش آشنا کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اضافه کرد: در هفته سلامت ۳۳۰ برنامه در سطح استان زنجان اجرا می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.