سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴

برگزاری دومین جلسه هم اندیشی فرهنگی در دانشکده دندانپزشکی

image.png

دکتر اکبر صولتی مدیر فرهنگی دانشگاه: یکی از مهم ترین عرصه های فعالیت گروه های جهادی، عرصه فرهنگی است.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، دومین جلسه هم اندیشی فرهنگی با حضور مدیر فرهنگی، سرپرست دانشکده دندانپزشکی و سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی در محل دفتر ریاست دانشکده دندانپزشکی و دیگر کارشناسان برگزار شد.

دکتر اکبر صولتی مدیر فرهنگی دانشگاه بیان داشت: اردوهای جهادی با هدف کمک رسانی به مناطق محروم استان و کاهش مشکلات آنان و همچنین آشنا سازی قشر دانشجو با این مسائل در جامعه برگزار می شود.

وی افزود: یکی از مهم ترین عرصه های فعالیت گروه های جهادی، عرصه فرهنگی است. تعریف مان از فعالیت فرهنگی شامل مجموعه ی فعالیت هایی است که در راستای رشد و تربیت انسان ها (اعم از جهادگران و مردم روستا) و در قالب های مختلف در مدت زمان اردو و نیز بعد از اردو انجام می شود.

دکتر صولتی تصریح نمود: با توجه به تاثیر گذاری گروه های جهادی و حساسیت مخاطب لازم است که محتوای برنامه های فرهنگی گروه هدفمند، متناسب با نیاز مخاطب و با برنامه ریزی قبلی انتخاب و اجرا شوند. بی شک آسیب شناسی حرکت های جهادی، زمینه ساز آسیب زدایی و موجب برطرف شدن ناهنجاری های احتمالی، در فرایند کلی این اردوها خواهد شد، به گونه ای که پس از انجام آسیب شناسی، همواره تداوم و استمرار حرکت های جهادی،در مسیری پویا و صحیح انجام می گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.