پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱

از سوی روابط عمومی و کمیته دانشجویی مفدا صورت گرفت

تشریح چارت جدید کمیته دانشجویی مفدا گیلان در راستای انسجام بیشتر

جلسه مفدا گیلان

از سوی روابط عمومی و کمیته دانشجویی مفدا تشریح چارت جدید کمیته دانشجویی مفدا گیلان در راستای انسجام بیشتر صورت گرفت.

به گزارش مفدا گیلان،هانیه ایرانی، مدیر مفدای گیلان،  در ابتدا ضمن تشکر از اعضای فعال  با مرور بر فعالیتهای گذشته طی دو سال اخیر، از اعضاء خواست علاوه بر معرفی کردن خود، نقاط ضعف و انگیزه و پیشنهادات خود را  در جهت بهبود عملکرد  کمیته دانشجویی مفدا  گیلان بازگو کنند.
مسئولین واحدهای مفدا در ادامه به  انتظارات خود پرداختند: مسعوده مشایخی، دبیر سرویس آموزش به همکاری بیشتر اعضای مفدا در بخش آموزش و پایدار بودن کلاس های آموزشی و حضور مستمر در این کلاس ها اشاره داشت.

یاسمن حسین زاده، دبیر سرویس خبر، از اعضای مفدا خواست که  مهارت های خبرنویسی را فرا گرفته و به عنوان یه خبرنگار، اخبار دانشکده را پوشش دهند تا واحد خبر مفدا عملکرد قوی تری داشته باشد.

محدثه صمدی، دبیر سرویس صدا،ضمن تشکر از تیم خوب رادیومفدا، برای رفع نقص های بخش صدا و رادیو خواستار انسجام بیشتری در این تیم  شد.

علیرضا کاظمی، عضو فعال مفدا، با توجه به اینکه تنها فضای مجازی است که فعالیت های مفدا را بازتاب می دهد، تاکید کرد: بروز رسانی بخش های سایت و کانال از اهمیت زیادی برخوردار است.

در ادامه،دکتر دل آور، با تشکر و قدردانی از زحمات و فعالیت های دو ساله ی هانیه ایرانی خاطر نشان کرد: مفدا مهم ترین مجموعه ی دانشگاهی است و این ظرفیت را دارد که مجموعه ی فراگیرتری داشته باشد در همه زمینه ها فعالیت کند و کار خبری به صورت حرفه ای از وظایف اصلی مفداست.

در پایان،محمدرضا ثابتی، سردبیر کمیته دانشجویی مفدا گیلان، ضمن قدردانی از نظرات و انتقادات اعضای مفدا، مهم ترین اصل کاری را وجود نظم در مفدا دانست و از اعضا خواست تا دستاورد و فعالیت های خود را در جلسات ماهانه ای که برگزار میشود حاضر کنند.

هم چنین سردبیر مفدا، با توجه به پراکندگی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی گیلان،چارتی را پیشنهاد داد که مورد استقبال اعضا  قرار گرفت.با توجه به این پیشنهاد برای هر دانشکده، یک مسئول درنظر گرفته میشود که اخبار و فعالیت های دانشکده مربوطه را با همکاری دانشجویان آن دانشکده پیگیری کند.
ثابتی خاطر نشان کرد : تنها چیزی که باعث بهتر شدن عملکرد مفدا میشود علاقه همکاری در مفدا و حضور مستمر در آن است.

متن خبر: یاسمن حسین زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.