دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵

دیدار دانشجویان دختر علوم پزشکی شهرکرد با جانباز دفاع مقدس

دیدار با جانبازان

۱۶نفر از خواهران دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با هماهنگی اعضای تشکل انجمن اسلامی دانشجویان در روز جانباز با خانواده‌ی یکی از جانبازان ملاقات کردند

به گزارش مفدا، اعضای تشکل انجمن اسلامی به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز در تاریخ۱۳۹۷/۲/۱ دیداری را با جانباز استان چهارمحال و بختیاری ترتیب دادند.

طی این دیدار جانباز گرانقدر دفاع مقدس در پاسخ به سوال یکی از دوستان در رابطه با این که عامل اصلی ایجاد دغدغه دفاع ازدین و وطنشان چه بود، گفت: مسلما عامل اصلی ایمان بود؛ ایمانی که امام در دل این امت ایجاد کرد و چنانچه ایمان به آرمان های مقدس این نظام وانقلاب اسلامی نبود، چه بسا درلحظه ی آخرازدفاع فارغ می‌شدیم. وی در توجیه مقوله ی ولایت فقیه و لزوم حمایت از رهبری انقلاب اسلامی افزود: رهبر کنونی انقلاب تایید شده ی بنیان گذارکبیرانقلاب، اساتید ایشان و علمای به نام اسلام هستند و اطاعت از ولی حاضر از منظـر عقلانی و دینی لازم است.

وی هم‌چنین درپاسخ به سوال یکی از اعضای واحد خواهران انجمن اسلامی در این مورد که آیا همچون افراد معلوم الحالی که مدام پی سهم‌خواهی ازانقلاب اسلامی هستند، سهمی ازانقلاب رابرای خود می‌طلبند گفتند: آن‌چه ما برایش ازخود گذشتیم، مسلما آن چنان ارزشی برای ما دارد که اگر عاقلانه فکرکنیم باچیز دیگری قابل معامله نیست.

درپایان به عنوان آخرین توصیه به قشر دانشجو، این جانباز گرامی آنها را تشویق به مطالعه ی عمیق کتاب چهل حدیث امام خمینی (ره) کرده و این کتاب را به عنوان راه گشای شناخت تفکر اصیل انقلابی و اسلامی شمردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.