چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

برگزاری طرح Educational Idea "نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی"

نوآوري و خلاقيت پزشكي

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه در نظر دارد در راستای اجرای برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی، طرح Educational Idea "نوآوری و خلاقیت درآموزش پزشکی"را برگزار می‌نماید.

به گزارش مفدا کاشان، سرپرست دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه از برگزاری این طرح از تاریخ سوم تا نهم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه می توانند با شرکت در این طرح، معاونت آموزشی را در راستای شناسایی مشکلات موجود و  بهبود آموزش دانشجویان یاری رسانند.

دکتر الهه میانه ساز با اشاره به اینکه این طرح برای اولین بار در دانشگاه به همت کمیته مشورتی انجام می شود، افزود: این برنامه، فرصتی برای ایده پردازی، بیان انتقادات و پیشنهادات آموزشی از سوی دانشجویان است.

دکتر میانه ساز، انتخاب واحد آموزشی، روش تدریس دروس نظری و بالینی، روش های ارزشیابی، نیازهای آموزشی و... را از جمله محورهای ایده پردازی برشمرد و اظهار داشت: از ایده های برتر تقدیر خواهد شد.

وی یادآور شد: دانشجویان علاقه مند می توانند ایده های خود را از طریق ربات تلگرام  @kaumsideabotیا با به صورت حضوری از طریق صندوق واقع در دانشکده پزشکی، محل ایستگاه ذهن آزاد free mind area )) از تاریخ سوم تا نهم اردیبهشت ماه هر روز از ساعت ۱۲ تا ۱۴ ارائه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.