یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

کانونها و تشکلها در نشست با معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه

نشست کانونها و نشریات

جلسه مشترک دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران فرهنگی و دانشجوئی با حضور مسئولین کانونها ، تشکلها و نشریات دانشجوئی دانشگاه بمنظور همفکری و تبادل افکار در سالن قلم دانشگاه برگزار گردید

جلسه مشترک دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران فرهنگی و دانشجوئی با حضور مسئولین کانونها ، تشکلها و نشریات دانشجوئی دانشگاه بمنظور همفکری و تبادل افکار در سالن قلم دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه که با تلاوت با تلاوت قران مجید آغاز گردید بعد از پخش کلیپ کوتاهی از بیانات مقام معظم رهبری ، دکتر حق شناس ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو به دانشجویان، مدیران جدید فرهنگی و دانشجوئی را معرفی نمودند و در ادامه برنامه های ترم جاری  حوزه فرهنگی دانشجوئی را به دانشجویان ارائه کردند و خواستار همکاری دانشجویان در پیشبرد برنامه های ترم جاری شدند.

سپس دکتر سیمین بابائی مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه نیز ضمن خیر مقدم به مسئولین تشکلها و کانونها برنامه های کاری خود را جهت بدست آوردن نتیجه مطلوب در برنامه های فرهنگی بیان نمودند.

در ادامه مسئولین تشکلها و کانونها و نشریات هر کدام، برنام های پیشنهادی و نظرات خود را اعلام نمودند و جهت اجرای درخواستها، همکاری خود را اعلام کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.