دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷

نشست هم اندیشی باموضوع هشتمین جشنواره فرهنگی باحضور دانشجویان فعال حوزه فرهنگی برگزار شد.

نشست هم اندیشی با موضوع جشنواره فرهنگی

نشست هم اندیشی و برنامه‌ریزی مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره فرهنگی، با حضور مدیرفرهنگی، سرپرست اداره فرهنگی و فوق برنامه و کارشناسان حوزه فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان ودبیران کانونها و تشکلها و فعالین فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفداگلستان، نشست هم اندیشی مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره فرهنگی، دوشنبه سوم آبان ماه با حضور مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و دبیران کانون ها، انجمن های علمی، تشکل ها، دبیران نشریات و فعالان حوزه فرهنگی در این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای نشست قنبر روحی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به جایگاه فرهنگ در فرمایشات رهبری و اهمیت اجرایی کردن منویات ایشان، مهم ترین برنامه مدیریت فرهنگی این دانشگاه در سال ۹۵ را برگزاری هرچه بهتر جشنواره فرهنگی عنوان کرد.

سپس معصومه محمدرحیمی سرپرست اداره فرهنگی و فوق برنامه، ضمن تأکید بر تنظیم جدول زمان بندی جشنواره و برنامه ریزی جهت تنظیم قراردادها، به تشریح آئین هشتمین جشنواره فرهنگی پرداختند.

در ادامه شیوه و راهکارهای جذب حداکثری و شیوه ثبت نام از دانشجویان اعلام شد و دانشجویان نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

در پایان نشست نیز مسئولیت هر قسمت از جشنواره به دبیران کانونها و تشکلها و انجمن های دانشجویی واگذار شد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.