دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶

نابغه خردسال قرآنی کشور : 

در کنار حفظ قرآن ، می‌خواهم در رشته پزشکی تحصیل کنم 

جشن نيمه شعبان

حنانه خلفی نابغه خردسال قرآنی کشور گفت : در کنار حفظ قرآن می‌خوهم در آینده در رشته پزشکی تحصیل کنم .

به گزارش مفدا کاشان، حنانه خلفی، شب گذشته در جشن نیمه شعبان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفتگو با خبرنگار مفدا کاشان، بیان داشت: از سن چهار تا پنج سالگی روخوانی قرآن را یاد گرفتم، از پنج سالگی شروع به حفظ قرآن کردم و در مدت دوسال حافظ کل قرآن شدم .

وی با ابراز علاقه خود نسبت به تحصیل در رشته پزشکی افزود: می‌خواهم در کنار حفظ قرآن، در آینده در  رشته ی پزشکی  تحصیل کنم.

حافظ هفت ساله قرآن کریم اذعان داشت: در مسابقات اوقاف، بسیج و حفظ کل کشوری نفر اول شدم؛ در مسابقات بین المللی امارات، احسن الاصوات نفر دوم و در رشته ی حفظ کل جز رتبه های برتر شدم.

وی تصریح کرد: برای اجرای برنامه یک سفر به لبنان،یک سفر به ترکیه، چهار سفر به عراق، دو سفر به  سوریه، یک سفر به روسیه و یک سفر هم به هرزوگویین داشتم.

خلفی خاطرنشان کرد :چون خواهر و برادرم حافظ قرآن هستند، من هم تشویق شدم حفظ قرآن را شروع کنم؛ البته مشوق اصلی من پدر و مادرم بودند.

نابغه قرآنی کشور ضمن اشاره به نقش پدر و مادر در حفظ قرآن عنوان کرد: بخش حفظ قرآن را با کمک پدرم  و بخش مرور آن را به کمک مادرم انجام می‌دادم و در کنار آن از تجربیات اساتید قرانی مختلف نیز بهره مند شده ام.

لازم به ذکر است ؛ جشن میلاد امام زمان (عج) با حضور حنانه خلفی نابغه قرآنی کشور؛ به همت کانون فرهنگی دانشجویی نسل انتظار برگزار شد.

 اجرای تواشیح "گروه بین المللی شمیسا" ، اجرای تئاتر و مسابقه پانتومیم در بین دانشجویان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

خبرنگار: "نرگس والازادی"عضو کمیته دانشجویی مفدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.