سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸

رییس دانشگاه در دیدار با دبیران کانون‌های دانشجویی:

کار دانشجویی شش ماهه دوم سال ۹۶ پرداخت می‌شود

جلسه کانونها با رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان

دکتر کورش ساکی رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جمع صمیمانه با فعالان و دبیران کانون‌های دانشجویی قول مساعد داد که شخصاً کار دانشجویی را پیگیری کرده و در آینده نزدیک به دانشجویان پرداخت شود.

به گزارش مفدا لرستان، دکتر کورش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با دبیران کانون های دانشجویی تشکیل جلسه داد، این جلسه با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر فرهنگی، مدیر روابط عمومی و کارشناسان فرهنگی تشکیل شد.

دکتر ساکی پس از شنیدن مطالبات دانشجویان دانشجویان مبنی بر کمبود منابع مالی ضمن تشریح موانع مالی گفت: امسال با کاهش ۲۲ درصدی بودجه روبرو هستیم  با این و جود با توجه به حساس و مهم بودن کارفرهنگی معتقدم در این عرصه نباید کم کار کرد و فرهنگی دانشجویی حوزه‌ایی است که باید هزینه کرد.

ایشان یکی از راه‌های کاهش هزینه‌های مالی معاونت را رایزنی کانون‌های دانشجویی با سایر دستگاه‌ها برای همکاری در اجرای برنامه‌ها به صورت مشترک دانست.

وی پس از شنیدن درخواست‌های مکرر دانشجویان مبنی بر پرداخت کار دانشجویی ضمن تماس با معاون توسعه دانشگاه از ایشان خواست در پرداخت کار دانشجویی تعجیل کنند.

 فردین حیدری دبیر کانون سلامت رفتار، سید محمود واقفی کانون فیلم و عکس، علی باقرصاد دبیر کانون اخلاق اخلاق حرفه‌ایی، فاطمه امیدی دبیر کانون هلال احمر ، زهرا مریدی نژاد دبیر کانون فعالیت‌های جهادی، زهرا سنجری دبیر کانون طب سنتی، کیمیا نادری دبیر کانون نشریات و دبیر کل کانونهای دانشجویی و سجاد سوری دبیر انجمن های ورزشی در این جلسه مشکلات خود را مبنی بر تقویت مالی، صدور گواهی معتبر برای کارگاهها، تقویت اطلاع رسانی، مذاکره و امضای تفاهم نامه با سایر دستگاههای اجرایی، پرداخت مطالبات کارهای دانشجویی و راه اندازی کانون موسیقی بیان کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.