دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۱

خبری خوش برای دانشجویان:

اختصاص ۱۳۰ میلیون تومان برای تجهیز خوابگاه‌ها از طرف معاونت فرهنگی دانشجویی وزارتخانه/نصب دستگاه صدور ژتون

شورای صنفی

پس از پیگیری‌های معاونت فرهنگی دانشجویی و شورای صنفی دانشگاه از طرف معاونت فرهنگی دانشجویی وزارتخانه ۱۳۰ میلیون تومان برای تجهیز خوابگاه‌ها اختصاص داده شد.

جلسه دبیران شورای صنفی خوابگاه‌های دانشجویی با حضور مدیر امور دانشجویی و رئیس اداره خوابگاه‌ها و دبیر شورای صنفی مرکزی در روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۷ برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مدیر امور دانشجویی در رابطه با فرآیند تعمیرات اساسی خوابگاه‌ها در تابستان و تجهیزات مورد نیاز توضیحات مبسوطی ارائه داد. درادامه دبیران شورای صنفی خوابگاه‌های دانشجویی مهمترین موضوعات مورد نیاز دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی خرم آباد را که مربوط به تجهیزو تعمیر بوده طرح نمودند.

در این جلسه نیز به اختصاص ۱۳۰ میلیون تومان برای تجهیز خوابگاه‌ها از طرف معاونت فرهنگی دانشجویی وزارتخانه و رفع مشکل رزرو غذا اشاره شد که پس از پیگیری معاونت و شورای صنفی و خرید دستگاه صدور ژتون از هفته آینده دانشجویان می‌توانند غذای خود را برای ۷۲ ساعت رزرو کنند.

در پایان جلسه ممحمدشریف مالمیر مدیر امور دانشجویی ضمن تشکر از حضور دانشجویان در این جلسه عنوان کرد که پیگیری لازم را برای اخذ تائیدیه‌های فنی و مالی به عمل خواهد آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.