چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹

هفته خوابگاه ها گرامی باد

هفته خوابگاه ها

روز شمار و نامگذاری هفته خوابگاه‌های دانشجویی سال ۹۷ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد که بر اساس این روزشمار، امسال هفته خوابگاه‌های دانشجویی طی روزهای ۲۰ تا ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و شعار امسال هفته خوابگاه‌ها، «خوابگاه دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی» است

روز شمار و نامگذاری روزهای هفته به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال که طی روزهای ۲۰ لغایت ۲۶اردیبهشت ماه همزمان در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت بهداشت و وزارت علوم تحقیقات برگزار می‌شود ، از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت اعلام شد.

 همه ساله در اردیبهشت ماه به منظور تمرکز و توجه بیشتر به مسائل و مشکلات خوابگاه‌ها و جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در تسهیل امور و ارتقا کیفیت زندگی دانشجویی، روزهای این هفته از سوی ستاد وزارت بهداشت نامگذاری و برنامه‌های متعددی متناسب با هر روز در دانشگاههای علوم پزشکی  برگزار می‌شود.

در همین راستا در سال جدید نیز هفته خوابگاه‌ها با شعار "خوابگاه دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی "،طی یک هفته از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه جاری در خوابگاههای دانشجویی وزارت بهداشت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، ۲۰ اردیبهشت ماه روز نخست هفته خوابگاه‌های دانشجویی است، که با عنوان « مهارت‌های زندگی؛ سبک زندگی سالم » نامگذاری شده است.

»خوابگاه؛ ورزش همگانی، نشاط و تندرستی» شعار روز دوم هفته خوابگاه‌های دانشجویی است که در روز ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

« خوابگاه دانشجویی؛ بهداشت و تغذیه سالم » و « شورای صنفی نماد همکاری و مشارکت اجتماعی» به ترتیب برای روزهای سوم و چهارم "۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه"هفته‌ خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان شعار نامگذاری شده‌اند.

روزهای پنجم و ششم هفته خوابگاه‌های دانشجویی نیز به ترتیب با شعار« خوابگاه؛ ایمنی، آمادگی در شرایط بحرانی » و « خوابگاه دانشجویی؛ تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری فردی» مزین شده است .

آخرین روز هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال، که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه همزمان با دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود ، به نام« خوابگاه دانشجویی؛ تنوع اقوام و انسجام ملی» نامگذاری شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.