چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲

به گزارش زهرا حبیبی خبرنگار مفدا-جهرم :

به گفته معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، تمام تلاش های ما در راستای توسعه تدبر و عمل به قرآن خواهد بود

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

مصاحبه

از آنجایی که ما یک جامعه اسلامی هستیم و دانشگاه محل پرورش نخبه های جامعه با رویکردی الهی و قرانی است قاعدتا مسائلی مانند جشنواره های قرآنی جایگاه والایی خواهند داشت .

به گزارش مفدا - جهرم  "  دکتر حجت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در گفت وگو با خبرنگار مفدا اهمیت حضور کانون قران و عترت در دانشگاه علوم پزشکی جهرم را اینگونه بیان کرد : از آنجایی که ما یک جامعه اسلامی هستیم و دانشگاه محل پرورش نخبه ها با رویکردی الهی و قرانی است قاعدتا مسائلی مانند جشنواره های قرآنی و کانون های قرانی هم از لحاظ کمی و هم کیفی جایگاه والایی داشته و خواهند داشت و می بایست تلاش شودتا فعالیت این کانون ها و مراکز خودجوش دانشجویی توسعه یابد .تمام تلاش ما نیز در همین راستا خواهد بود .

دکتر محسن حجت از اهداف عملی خود در راستای توسعه قرآن خوانی و تدبر و تفکر در مسائل قرآنی و عمل به قران گفت .

وی خاطرنشان کرد:این مسئله بالاتر از یک هدف سازمانی  و وظیفه ما در دانشگاه می باشد .

                                                                                        

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت : شرکت همکاران و بخصوص اساتید و فرهیختگان در جشنواره های قرانی آن هم به صورت خود جوش یک اهرم انگیزشی مناسب برای ترغیب و تشویق دانشجویان جهت حضور فعالتر در این عرصه خواهد بود .
خوشبختانه در این چند سال اخیر، این مهم بوقوع پیوسته و کارکنان، فرهیختگان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در کنار دانشجویان با ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، در بخش‌های مختلف شرکت کرده‌اند و توانسته اند جایگاههای شایسته ای نیز کسب نمایند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.