پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶

پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ؛ آغاز هفته خوابگاه‌های دانشجویی با شعار "نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی"

پوستر هفته خوابگاه ها سال 97

هفته خوابگاه‌های دانشجویی از فردا پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه همزمان در کلیه دانشگاه‌ها آغاز می‌شود و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیز همگام با دیگر دانشگاه‌ها و مراکز عالی، امسال هفته خوابگاه‌های دانشجویی را با شعار هفته " نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی" آغاز خواهند کرد.

به گزارش مفدا، هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همه ساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و امسال نخستین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی از روزپنجشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه آغاز و تا چهارشنبه هفته آینده ۲۶ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور متناسب با روزشمار هفته خوابگاه‌ها و عنوان هر روز، برنامه‌های متعددی در سطح دانشگاه‌های خود برگزار می‌کنند.

 هفته خوابگاه های دانشجویی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان و ترویج فرهنگ زندگی جمعی در خوابگاه، افزایش مشارکت دانشجویان در اداره خوابگاه های دانشجویی و همچنین آشنایی مسئولان دانشگاه با مسائل این حوزه، هرساله نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

هر ساله برای هر روزهای هفته خوابگاه‌های دانشجویی، عناوینی انتخاب می‌شود و برنامه های هر روز هفته، براساس این اسامی برنامه‌ریزی می‌شود.

روز شمار و نامگذاری هفته خوابگاه‌های دانشجویی سال ۹۷ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد  و بر اساس این روزشمار، امسال هفته خوابگاه‌های دانشجویی برگزار می‌شود و شعار امسال هفته خوابگاه‌ها، «خوابگاه دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی» است

بر اساس این گزارش، ۲۰ اردیبهشت ماه  آغاز هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی است، که با عنوان « مهارت‌های زندگی؛ سبک زندگی سالم » نامگذاری شده است.

«خوابگاه؛ ورزش همگانی، نشاط و تندرستی» شعار روز دوم هفته خوابگاه‌های دانشجویی است که در روز ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

« خوابگاه دانشجویی؛ بهداشت و تغذیه سالم » و « شورای صنفی نماد همکاری و مشارکت اجتماعی» به ترتیب برای روزهای سوم و چهارم "۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه"هفته‌ خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان شعار نامگذاری شده‌اند.

روزهای پنجم و ششم هفته خوابگاه‌های دانشجویی نیز به ترتیب با شعار« خوابگاه؛ ایمنی، آمادگی در شرایط بحرانی » و « خوابگاه دانشجویی؛ تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری فردی» مزین شده است .

آخرین روز هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال، که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه همزمان با دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود ، به نام« خوابگاه دانشجویی؛ تنوع اقوام و انسجام ملی» نامگذاری شده است.

برای دریافت فایل لایه باز و با کیفیت پوستر هفته خوابگاه‌ دانشجویی اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.