شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۶

در نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ؛

هفت رتبه کشوری حاصل تلاش فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

برپزیدگان سیمرغ بوشهر

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ موفق به کسب هفت رتبه کشوری شد.

به گزارش مفدا بوشهر در آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی سیمرغ که در پردیس تئاتر تهران برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی توانست در هفت رشته موسیقی، هنرهای تجسمی، نمایشنامه‌نویسی، فیلم کوتاه داستانی، بخش ادبی رتبه‌های اول، دوم و سوم کشوری را به‌دست آورد.

بر اساس این گزارش آقای محمد دهقانی در این جشنواره موفق به کسب مقام اول کشوری در بخش نمایشنامه نویسی ویژه دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی برای اثر "۳۵ میلی متری " شد.

خانم معصومه  جعفری منفرد در بخش هنرهای تجسمی در رشته کاریکاتور کارکنان، مقام سوم کشوری را کسب کرد و در بخش ادبی دانشجویان رشته ترانه، آقای علیرضا نمائی توانست رتبه سوم ترانه را از آن خود کند.

در بخش  ادبی کارکنان، رتبه سوم کشوری شعر کلاسیک را آقای امید خیاطی فرد به‌دست آورد و در بخش نمایشنامه‌نویسی کارکنان، جایزه دوم کشوری را آقای احمد آرام از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب کرد؛ همچنین در بخش فیلم داستانی کوتاه که دو اثر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مرحله کشوری راه یافته بود آقای هادی مبارکی از کارکنان دانشگاه موفق شد رتبه دوم کشوری را کسب کند و خانم معصومی در این بخش شایسته تقدیر شد.

در بخش موسیقی دانشجویان،گروه نوازی سنتی به سرپرستی آقای سجاد خزاعی نیز موفق به کسب مقام شایسته تقدیر و دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره بین المللی سیمرغ در بخش موسیقی شد.

در نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ، 15 اثر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مرحله کشوری راه یافت که از این 15 اثر هفت اثر حایز مقام‌های کشوری شدند.

انتهای پیام/ س. ر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.