یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۲

دکتر مصطفی محمدی جانشین معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت ؛

دانشجو ،ظرفیت عظیم و فرصت بزرگ و بی نظیر برای امروز و فردای جامعه ماست

دکتر محمدی

دکتر مصطفی محمدی جانشین معاونت فرهنگی و دانشجویی در گفتگو باخبرنگارمفدا، گفت ؛ دانشجو به هیچ وجه تهدید نیست بلکه ظرفیت عظیم و فرصت بزرگ و بی نظیر برای امروز و فردای جامعه ماست.

به گزارش مفدا زنجان ،در حاشیه نمایشگاه اولین جشنواره آئین محبت، دکتر مصطفی محمدی جانشین معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت :دانشجو به هیچ وجه تهدید نیست بلکه ظرفیت عظیم و فرصت بزرگ و بی نظیر برای امروز و فردای جامعه ماست.وی تاکید کرد:نیاز دانشگاه و همچنین حوزه وسیع سلامت و جامعه به دانشجوی امروز و مدیر و استاد و کارمند فردا مثل نیاز به هوای تازه است.

دکتر محمدی اضافه کرد:باید همه عناصر و مولفه های موثر دست به دست هم بدهدو دانشجوی خوب ، متخصص ، متعهد و در تراز جمهوری اسلامی ایران تربیت کنیم ، در این صورت آینده خودمان و فرزندانمان و جامعه تضمین شده و قطعا روشن و پر امیدخواهدبود.

با این رویکرد کارکرد و عملکرد امروز دانشگاه های ما برای ایفای این نقش بسیار مهم و حساس بیش از پیش روشن می شود.

جانشین معاون فرهنگی ودانشجویی در ادامه بیان کرد:

نباید فراموش کنیم هرآنچه را که می کاریم برداشت خواهیم کرد ، دانشگاه خوب می بایست نیازهای جامعه را در ابعاد مختلف خوب بشناسد و دانشجوی خوب ، توانمند، قابل اعتماد، با اعتماد به نفس، خودباوری و امید واروبا انگیزه بالا برای خدمت به جامعه تربیت کند. بطوریکه نگران سپردن مسئولیت ها و ماموریت ها به او بعد از دانش آموختگی نباشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.