یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱

مرحله دانشگاهی بخش آوایی قرآن بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار گردید

جشنواره قرآن و عترت

اساتید،کارکنان و دانشجویان در رشته های مختلف مرحله درون دانشگاهی به رقابت پرداخته و نفرات برتر جهت شرکت در مرحله نهایی معرفی شدند

به گزارش مفداگلستان، مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی با معرفی نفرات برتر در هر رشته به کار خود پایان داد. در این مرحله که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت سال جاری در سالن آمفی تئاتر مجموعه آموزشی فلسفی دانشگاه صورت گرفت، اساتید، کارکنان و دانشجویان در رشته های مختلف به رقابت پرداخته و نفرات برتر جهت شرکت در مرحله نهایی معرفی شدند. در این دوره از مسابقات نزدیک به ۱۸۳ نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان از کلیه واحدهای تابعه دانشگاه حضور داشته که به لحاظ حضور شرکت کننده نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. شایان ذکر است نفرات برگزیده در هر رشته پس از کسب حد نصاب کشوری به مرحله نهایی این جشنواره که در شهریور ماه سال جاری و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد گردید، اعزام خواهند شد.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تعداد شرکت کننده ۲۸۱۱ نفر در رتبه پنجم تعداد شرکت کننده در بین ۶۷ دانشگاه علوم پزشکی کشور قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.