دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰

همزمان با هفته خوابگاهها:

یک دوره مسابقات ورزشی در خوابگاههای دانشجویی برگزار شد

مسابقات ورزشي به مناسبت هفته خوابگاهها كاشان

به همت انجمن های ورزشی و همزمان با هفته خوابگاهها یک دوره مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان و کارکنان در خوابگاههای دانشجویی به تفکیک در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، همزمان با آغاز هفته خوابگاههای دانشجویی و در راستای تحقق شعار »خوابگاه؛ ورزش همگانی، نشاط و تندرستی» "یک دوره مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان ساکن خوابگاهها در روز های شنبه و یکشنبه مورخ ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه به ترتیب در خوابگاه پسرانه اندیشه و خوابگاه دخترانه امام علی "ع" در رشته های فریزبی، طناب زنی و طناب کشی برگزار شد.

در مسابقات ویژه دانشجویان پسر در رشته طناب زنی ۱۰ نفر و در رشته فریزبی ۱۸ نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نتایج به شرح  ذیل کسب شد.

نفر اول: رضا رفیعی، نفر دوم: فرزاد جمشیدی، نفر سوم: امیراحمد رشادفر

نفرات برتر رشته فریزبی دانشجویان پسر:

نفر اول: امیر احمد رشادفر، نفر دوم: سعید نعمتی، نفر سوم: میلاد فاضلی

همچنین در مسابقات دانشجویان دختر که شب گذشته با حضور دکتر سیدعلیرضا طلایی مدیر دانشجویی دانشگاه و مسوولین ورزشی و خوابگاهی در خوابگاه دخترانه امام علی "ع" برگزار شد، ‌۱۱ نفر در ر شته طناب زنی و ۲۳ نفر در  رشته فریزبی به رقابت پرداختند.

نفرات برتر رشته طناب زنی دانشجویان دختر:

نفر اول: معصومه عرب صالحی، نفر دوم: محدثه آزاد منش، نفر سوم: ریحانه شرافت

نفرات برتر رشته فریزبی دانشجویان دختر:

نفر اول: لیلا مظاهری، نفر دوم: معصومه عرب صالحی، نفر سوم: معصومه حشمتیان

گفتنی است در رقابتی دیگر که روز شنبه ویژه کارکنان برگزار شد. هفت نفر از کارکنان زن شاغل در حوزه دانشجویی و آموزشی در  رشته دارت با یکدیگر به رقابت پرداختند؛‌ این مسابقه به صورت پرتاب سه تیر در سه دور بود که در نهایت با جمع امتیازات هر نفر  نتایج زیر به دست آمد:

نفر اول:  لیدا هاشم زاده "حوزه دانشجویی"، نفر دوم:  فریبا طالبی"حوزه دانشجویی"، نفر سوم:  رویا سیدی رضوانی" حوزه آموزشی"

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.