سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷

فراخوان دعوت به عضویت در کمیته دانشجویی و سردبیری مفدا لرستان

فراخوان سومین جشنواره تقدیر از جوانان برتر و تشکلهای موفق جوانان شهرستان جهرم

از علاقمندان به سردبیری و فعالیت در سرویس‌های کمیته دانشجویی مفدا لرستان دعوت می شود جهت عضویت دراین کمیته، درخواست کتبی و رزومه خود را به مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تحویل دهند.

به منظور استفاده از پتانسیل‌ها، ظرفیت ها واستعدادهای بالقوه دانشجویی در تولید اخبار دانشگاهی، جمعیتی مرکب از دانشجویان متخصص وعلاقمند به فعالیت های رسانه‌ای باعنوان "کمیته های دانشجویی مفدا" در معاونت‌های فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تشکیل شده و زیر نظر مدیران روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی فعالیت خواهند کرد. لذا از علاقمندان فعالیت در این کمیته دعوت می شود جهت عضویت دراین کمیته، درخواست کتبی خود را به مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تحویل دهند .

اعضای کمیته وظیفه تولید اخبار، تهیه گزارشات مطبوعاتی، انجام مصاحبه، عکاسی خبری، فیلمبرداری، تدوین فیلم، تولید کلیپ وتیزر، تهیه خبرنامه و کلیه فعالیت‌های رسانه‌ای مرتبط با معاونت فرهنگی و اموردانشجویی را برعهده خواهد داشت.به هریک از اعضا بر مبنای میزان فعالیت در کمیته حق‌الزحمه کار دانشجویی پرداخت خواهد گردید.

افرادی که تمایل دارند درکمیته دانشجویی مفدا فعالیت نمایند لازم است درخواست کتبی خود را  - مبنی بر آمادگی عضویت دراین کمیته - به مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی واموردانشجویی تحویل دهند، برای دریافت فرم عضویت اینجا کلیک کنید 

شرایط عضویت

۱.گذراندن حداقل یک نیم سال تحصیلی

۲.نداشتن حکم قطعی محرومیت از تحصیل به مدت یک ونیم سال یا بیشتر از سوی شورای انضباطی دانشگاه

۳.عدم سابقه مشروطی برای دو نیم سال تحصیلی متوالی یا سه نیم سال متناوب

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.