سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت در مرحله دانشگاهی برگزار شد

برگزاري آزمون مرحله دانشگاهي بخش كتبي كاشان

بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت در مرحله دانشگاهی با حضور شرکت کنندگان در سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان روز دوشنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۴ برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، آزمون بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت اساتید،‌ کارکنان و دانشجویان همزمان با دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ، در در دانشگاه علوم پزشکی کاشان  در ۱۱حوزه برگزار شد.

آزمون‌های بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی یا دانشگاهی آن در ۱۰ رشته شامل رشته های احادیث اهلبیت، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن ، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام، حفظ موضوعی قرآن  کریم، سبک زندگی اسلامی – ایرانی ، مفاهیم صحیفه سجادیه ، مفاهیم نهج البلاغه، حفظ سوره واقعه  برگزار شد.

در مجموع ۱۵۴۰ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآنی ثبت نام نمودند که ۳۳۲ نفر در بخش دانشجویی، ۱۱۴۶ نفر در بخش کارکنان و ۶۲ نفر از اساتید ر اشامل میشود.

طبق اعلام دبیرخانه دانشگاهی جشنواره در هر رشته به ازای ۵۰ شرکت کننده یک نفر که حد نصاب نمره را در آزمون مربوطه  کسب نماید به مرحله کشوری راه خواهد یافت.

مرحله نهایی بیست و سومین  جشنواره قرآن و عترت تابستان امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.