سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰

در روز نخست برگزاری انتخابات صورت گرفت

حمایت بی‌نظیر دانشجویان علوم پزشکی قم از کاندیدهای شوراهای صنفی

انتخابات

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: نخستین روز برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان با حمایت با شکوه و بی‌نظیر دانشجویان همراه بود و در بیشتر حوزه‌های انتخاباتی با کمبود تعرفه رأی روبرو شدیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، محمد عزیزی‌فر طی گفت‌و گویی با اشاره به رقابت بیش از ۷۰ دانشجوی داوطلب در انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم در ۶ حوزه انتخابی اظهار کرد: نخستین روز برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی با حمایت با شکوه و بی‌نظیر دانشجویان همراه بود و در بیشتر حوزه‌های انتخاباتی با کمبود تعرفه رأی روبرو شدیم.
وی ضمن تقدیر از اهتمام برگزارکنندگان و حضور باشکوه دانشجویان اضافه کرد:‌ دومین روز برگزاری انتخابات شوراهای صنفی چهارشنبه در تاریخ ۲۶ اردیبهشت‌ماه در ۶ حوزه انتخاباتی خوابگاه‌های برادران امام خمینی(ره) و خواهران کوثر، پردیس دانشگاه، دانشکده‌های بهداشت، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی برگزار می‌شود.
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه نتایج این انتخابات در اوایل هفته آینده اعلام می‌شود، گفت: از دانشجویان دعوت می‌شود تا برای پیگیری و مشارکت در مدیریت امور رفاهی و معیشتی خود در این انتخابات حضور یابند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.