چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲

تجمع اعتراص امیز دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محکومیت تصمیم آمریکا

محکومیت

به همت تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تجمعی اعتراص آمیز تصمیم استکبار جهانی بر ضد ملت مظلوم فلسطین را محکوم کردند.

به گزارش مفدا ایلام، در پی سخنان رییس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت امریکا به سرزمین های فلسطین اشغالی وانتقال پایتخت رژیم جعلی اسرائیل به قدس شریف ظهر امروز تجمع اعتراضی کردند در این تجمع که با حضور گسترده دانشجویان برگزار شد شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا این خیانت استکبار جهانی را محکوم کردند. حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در این تجمع در سخنانی ، ایجاد سفارت امریکا در فلسطین اشغالی را توطئه وفتنه جدید آمریکا دانست وگفت: این توطئه در سایه بیداری اسلامی ملتهای جهان وآزادیخواهان خنثی می شود.وی افزود امریکا و اسرائیل با زیر پا نهادن معاهدات و پیمان های بین المللی و نفوذ همه جانبه در سازمان ملل در حال فعالیت هستند که با هوشیاری ، بیداری و ابراز همدردی ملتها ومردم جهان ونیروهای مقاومت سیلی سختی می خوردند و توطئه های آنان خنثی می شود. وی افزود به فرموده مقام معظم رهبری مدظله  العالی، دشمنان اسلام وانقلاب اسلامی در هر سطحی حمله کنند پاسخ مردم وملت ایران در همان سطح خواهد بود.

وی با انتقاد از برخی کشورهای عربی منطقه وبویژه عربستان صعودی در حمایت آنان از امریکا واسرائیل تاکید کرد که قربانیان اول این توطئه های دشمنان ملت های اسلامی عربستان و سایر کشورهای عربی هستند.حجت الاسلام والمسلمین هاشمی افزودبا وجود برخی موضع گیری های سیاسی در خصوص تصمیم ترامپ ولی تمامی این موضع ها به دلیل ترس از افکار عمومی وظاهر فریبانه است وبرای رسیدن به این هدف است که با خشم مسلمانان روبه رو نشوند که باید ملتهای بیدار جهان بیشتر از گذشته هوشیار باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.