شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴

به مناسبت هفته خوابگاه‌ها؛

بازدید مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گلستان از خوابگاه‌های دانشجویی شهدای ایرانمهر و کوثر

بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و معاون توسعه و مدیریت منابع با همراهی دکتر جواد خادمی معاون فرهنگی دانشجویی و مدیران دانشگاه چهارشنبه شب (۲۶ اردیبهشت ماه) به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، از امکانات خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه بازدید کردند.

  به گزارش مفداگلستان؛ دکتر عبدالرضا فاضل و  دکتر جواد خادمی  و دکتر محمد نعیمی در  خوابگاه پسران شهدای ایرانمهر، ضمن حضور در محل سکونت دانشجویان، به مسائل مطرح شده صنفی _ رفاهی دانشجویان رسیدگی کردند.

دکتر عبدالرضا فاضل  رئیس دانشگاه در این بازدید ضمن تبریک هفته خوابگاه‌ها به دانشجویان و دریافت پیشنهادات و نقطه نظرات ارائه شده از سوی دانشجویان،  در جریان مشکلات آنان شامل، مسائل و مشکلات صنفی و رفاهی اعم از مشکلات سایت و اینترنت، ایاب ذهاب، تغذیه و... قرار گرفت.

وی با تأکید بر اهمیت پیگیری مطالبات دانشجویان گفت: سعی و تلاش مجموعه مدیریتی دانشگاه مرتفع ساختن مشکلات  پیش روی دانشجویان است.

گفتنی است؛ در این برنامه، مسئولان  از خوابگاه دختران کوثر  بازدید کردند و  دانشجویان مسائل و مشکلات صنفی و رفاهی را اعم از ظرفیت خوابگاه‌ها، مشکلات سایت و اینترنت، مسائل مشاوره‌ای، مشکلات ایاب وذهاب، کمبود تسهیلات ورزشی، فضای محدود کتابخانه و... را با مسئولان دانشگاه درمیان گذاشته و هیات رئیسه نیز قول مساعد جهت رفع مشکلات موجود را دادند

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.