یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲

افزایش سرویس دهی متروی تهران با آغاز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

نمایشگاه قرآن کریم

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی قران کریم به منظور تسهیل در رفت و آمد بازدیدکنندگان، ساعت مسافرگیری ‏خطوط یک و سه متروی تهران از روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۷ افزایش می یابد‎.

به گزارش مفدا  به نقل ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن مهندس فرنوش نوبخت گفت: از روز یکشنبه ۳۰اردیبهشت ماه ‏‏۹۷ تا پایان زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ساعت مسافرگیری در خطوط ۱ و ۳ متروی تهران افزایش می یابد‎.
‎وی با اشاره به برپایی نمایشگاه بین المللی قران کریم در مصلی تهران گفت‎: ‎قرار گرفتن دو ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) در ‏خط یک و ایستگاه شهیدبهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی تهران سبب شده تا زمان ‏سرویس دهی در این دو خط در ایام برپایی نمایشگاه تا ساعت ۲۴ افزایش یابد‎.
‎مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه ساعات کار متروی تهران در شرایط عادی تا ساعت ۲۲:۳۰ ‏است تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده مقرر گردید تا یک ساعت و نیم به خدمات دهی این وسیله حمل و نقل عمومی( مترو) ‏در ایام برپایی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اضافه شود تا بازدیدکنندگان بتوانند با خاطری آسوده از این وسیله ‏ایمن؛ سریع و پاک برای دسترسی به نمایشگاه استفاده کنند‎.
‎وی افزود: حرکت قطارها در خطوط یک و سه متروی تهران از ساعت ۲۲:۳۰ تا ساعت ۲۴، افزایش یافته و بازدیدکنندگان می ‏توانند تا ساعت ۲۴ از آخرین قطارهایی که از دو ایستگاه شهید بهشتی و مصلی عبور میکنند؛ استفاده نمایند.‏
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از فردا ۳۰ اردیبهشت مصادف با ۴ رمضان تا ۱۴ خردادماه مصادف با ۱۹ ‏رمضان از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برپاست.‏

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.