دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۴

ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در غرفه سلامت نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

غرفه سلامت

خدمات بهداشتی و سلامت توسط متخصصان معاونت بهداشت وزارت بهداشت در بخش قرآن و سلامت بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به مراجعه کنندگان داده می‌شود.

بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم خدمات مختلف بهداشتی و درمانی را به بازدید کنندگان این نمایشگاه ارایه می‌دهد.

محمود گرامی مسئوول غرفه سلامت در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت که در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دایر است به خبرنگار مفدا گفت: معاونت بهداشت به نمایندگی از وزارت بهداشت همچون سنوات گذشته خدمات بهداشتی و درمانی را به روزه‌داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم ارایه می‌دهد.

وی افزود: خدمات ارائه شده شامل خدمات مختلف سلامت کودکان و نوجوانان و جوانان٬ مشاوره خانواده٬ تست قند و فشار خون٬ مشاوره تغذیه و رژیم غذایی است. همچنین پزشک عمومی مستقر در غرفه نیز به صورت رایگان بیماران را ویزیت می‌کند.

گرامی ادامه داد: تمامی کسانی که از نمایشگاه بازدید  می‌کنند می‌توانند از خدمات غربالگری غرفه سلامت استفاده کنند. 

وی افزود:روزه‌داران با مراجعه به غرفه‌های سلامت و با غربالگری قند خون و فشار خون متوجه می‌شوند که آیا دچار مشکل و بیماری هستند یا خیر.

گرامی در خصوص استقبال و مراجعه از غرفه سلامت بیان داشت: در سنوات گذشته که حضور داشتیم حدود ۹۰۰ مورد غربالگری انجام داده‌ایم و امسال با وجود گذشت چند روز حدود ۸۰ مورد مراجعه داشته‌ایم.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مراجعه کنندگان پس از تست غربالگری در غرفه سلامت در صورت داشتن مورد بیماری جدی به پایگاه‌های معاونت بهداشت مستقر در شمال٬ جنوب٬ شرق و غرب تهران ارجاع داده می‌شوند و در آنجا از خدمات رایگان درمانی این پایگاه‌ها می‌توانند استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.