شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

نفرات برگزیده مرحله دانشگاهی بخش معارف و سیره معصومین(ع) بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت اساتید و کارکنان اعلام گردید

حشنواره  قران وعترت

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اسامی نفرات برگزیده مرحله دانشگاهی بخش معارف و سیره معصومین(ع) بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور را اعلام کرد

به گزارش مفداگلستان، مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اسامی نفرات برگزیده مرحله دانشگاهی بخش معارف و سیره معصومین(ع) بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت اساتید و کارکنان  دانشگاه های علوم پزشکی کشور را اعلام کرد.

اسامی نفرات برگزیده به شرح زیر است:

ردیف

بخش مسابقه

نام و نام خانوادگی

محل خدمت

۱

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر اول: جناب آقای دکتر محمدرضا هنرور

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و عضو هیات علمی

۱

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر اول: جناب آقای دکتر ایوب خسروی

هیات علمی دانشکده فن آوری های نوین علوم پزشکی

۱

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر اول: آقای حمید علایی قوجق

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۲

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر دوم: خانم مهین ادیب

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۳

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفرسوم: آقای محمدرضا داودی مقدم

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۱

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر اول:   آقای مصطفی سیفی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۲

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر دوم: خانم راضیه پشمکی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۳

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر سوم: خانم آتنا میشکار مطلق

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۴

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری:  خانم فریده حیدری   

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۵

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری :   خانم آمنه شیبانی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۶

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری :  آقای عبدالغفار سعد شیخی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۷

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری :  آقای نادر سندگل

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۸

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری :   خانم ربابه سنگدوینی

مجموعه آموزشی فلسفی/ دانشکده پزشکی

۱

رشته احکام دانشجویی

نفر اول: خانم سیده فاطمه موسوی قلی آباد

حوزه ریاست دانشگاه/ مدیریت گزینش

۲

رشته احکام دانشجویی

نفر دوم: خانم سیده سوده موسوی خورشیدی

حوزه ریاست دانشگاه/ مدیریت گزینش

۳

رشته احکام دانشجویی

نفرسوم: خانم  فاطمه کلاگری

حوزه ریاست دانشگاه/ مدیریت گزینش

۴

رشته احکام دانشجویی

راه یافته به مرحله کشوری: خانم جواهر باسط

مرکز آموزشی درمانی طالقانی گرگان

۵

رشته احکام دانشجویی

راه یافته به مرحله کشوری: خانم سیده معصومه طباطبائی زاده

مرکز آموزشی درمانی طالقانی گرگان

۶

رشته احکام دانشجویی

راه یافته به مرحله کشوری:   خانم فرنگیس  دچانی

مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی

۷

رشته احکام دانشجویی

راه یافته به مرحله کشوری:   خانم فاطمه وطن خواه

مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی

۸

رشته احکام دانشجویی

راه یافته به مرحله کشوری:  نسرین خان بیکی

مرکز آموزشی درمانی طالقانی گرگان

۹

رشته احکام دانشجویی

راه یافته به مرحله کشوری:   ثمانه سادات شریف حسینی

مرکز آموزشی درمانی طالقانی گرگان

۱

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

نفر اول:  خانم مطهره عاطفی

مجموعه آموزشی فلسفی /دانشکده پزشکی

۲

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

نفر دوم: آقای عباسعلی محمدی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۳

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

نفرسوم: خانم ساره مزیدی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۴

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

راه یافته به مرحله کشوری: خانم زینب فلاح

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۵

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

راه یافته به مرحله کشوری: خانم معصومه محمدرحیمی

معاونت فرهنگی و دانشجویی

۶

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

راه یافته به مرحله کشوری: خانم زهرا ملکی

مرکز آموزشی درمانی ۵آذرگرگان واحد پزشکی هسته ایی

۷

رشته سیره معصومین(انسان ۲۵۰ ساله)

راه یافته به مرحله کشوری:آقای سید حسن میراحمدی

مجموعه آموزشی فلسفی/معاونت آموزشی

۱

رشته مفاهیم صحیفه سجادیه

نفر اول: خانم فاطمه رجایی

حوزه ریاست دانشگاه/ مدیریت گزینش

۱

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر اول: خانم زهرا قضاوتی باغان

شبکه و مرکز بهداشت و درمان آق قلا

۲

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر دوم: خانم مریم حاجی قاضی استرآبادی

معاونت فرهنگی و دانشجویی

۱

رشته آشنایی با احادیث و ادعیه

نفر اول: آقای حسین دنکوب

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۱

رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی

نفر اول: خانم سعیده رنجبر

شبکه و مرکز بهداشت و درمان مراوه تپه

۲

رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی

نفر دوم: آقای امان گوزل کوسه غراوی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان مراوه تپه

۱

رشته پرسمان قرآنی

نفر اول: خانم مهناز وهمی یان

مجموعه آموزشی فلسفی/ دانشکده پزشکی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.