یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۷

جشن هفته خوابگاه ها برگزار شد/ رشد 2/5 برابری رشد بوجه در حوزه فرهنگی به نسبت سال 95

جشن هفته خوابگاه ها

جشن هفته خوابگاه ها به همت شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همراه با استقبال بی نظیر دانشجویان در سالن حکیم جرجانی این دانشگاه برگزار شد.

جشن هفته خوابگاه ها به همت شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همراه با استقبال بی نظیر دانشجویان در سالن حکیم جرجانی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج، تمام شدن تمامی بلیط های ورود به این جشن در ساعات اولیه توزیع نشانگر استقبال کم نظیر دانشجوین به این جشن بوده است.

پس از تلاوت چند آیات از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مراسم جشن هفته خوابگاه ها رسما آغاز شد.

در ادامه این مراسم، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، ضمن اشاره به آزاد سازی خرمشهر در سال 1361، رشد و بالندگی جامعه کنونی را مدیون رشادت ها و از خودگذشتگی جوانان و دانشجویان آن دوره عنوان کرد و خواستار افزایش تلاش در راه علم و دانش و پیشرفت علمی در حوزه های مختلف شد.

دکتر جمشید محمدی ارتقا استعداد های دانشجویان در زمینه های علمی، آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را موجب ایجاد حس استقلال، افزایش سطح روحیه خودباوری و انگیزه بیشتر برای حضور و فعالیت در جامعه غیر دانشگاهی دانست.

وی اجرای برنامه های رفاهی در حوزه های فرهنگی، تربیت بدنی و مشاوره و سلامت روان را از اصلی ترین برنامه های معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان و  ادامه داد: رشد 2/5 برابری بودجه در حوزه فرهنگی به نسبت سال 95 و رشد 2 برابری در حوزه دانشجویی به نسبت سال 95 از سری اقدامات معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تعمیرات ضروری در خوابگاه های دخترانه و پسرانه، نصب آلاچیق و ایجاد فضای تفریحی، فنس کشی خوابگاه ها و اختصاص فضایی جهت فعالیت تشکل ها و کانون های دانشجویی را از نمونه فعالیت های این معاونت اعلام نمود.

وی اضافه کرد: رشد 74 درصدی تعداد اثرات ارسالی به جشنواره سیمرغ به نسبت سال 95، و برگزیده شدن سه اثر ارسالی در این جشنواره نشانگر استقبال دانشجویان در جهت فعالیت های فرهنگی و دانشجویی است.

در ادامه اجرای چندین قطعه موسیقی و آهنگ به صورت زنده توسط فریدون آسرایی فضایی نشاط بخش برای دانشجویان به همراه داشت.

بر پایه این گزارش:  این مراسم با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی، معاون آموزشی، سایر مسئولین دانشگاهی و خانواده های منتخب کارکنان و اساتید در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بر گزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.