چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱

نشست شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی گراش با شورای شهر

جلسه با شورای شهر گراش

ایجاد تاکسی ویژه دانشجویان با هزینه کمتر، امنیت بیشتر و دسترسی راحت تر : با هماهنگی های انجام شده با اعضا شورا شهر مقرر شد تا زمان خریداری مینی بوس های شهری با تعامل بین دانشگاه و شهرداری، تاکسی ویژه دانشجویان با هزینه کمتر در اختیار دانشجویان قرار گیرد

به گزارش مفدا گراش نشست شورای صنفی دانشجویان با شورای شهر برگزار شد.
در این نشست که روز دوشنبه هفتم خردادماه در ساختمان شورای شهر،  و با حضور اعضاء شورای شهر،مدیریت دانشجویی و اعضا شورای صنفی دانشجویان دانشکده برگزار شد پیرامون  مشکلات دانشجویان در سطح شهر بحث و تبادل نظر شد .

مفدا گراش  مباحث مطرح شده را در این جلسه به شرح زیر اعلام کرد: 

1.ایجاد تاکسی ویژه دانشجویان با هزینه کمتر، امنیت بیشتر و دسترسی راحت تر :
با هماهنگی های انجام شده با اعضا شورا شهر مقرر شد تا زمان خریداری مینی بوس های شهری با تعامل بین دانشگاه و شهرداری، تاکسی ویژه دانشجویان با هزینه کمتر در اختیار دانشجویان قرار گیرد.
2.افزایش نور پردازی در انتهای بلوار دانشجو تا سردر دانشگاه :
با توجه اینکه این قسمت جزء کمربندی شهرستان محسوب میشود و تا ماه های آینده طرح ساخت آن شروع خواهد شد با هماهنگی های انجام شده مقرر شد تا آن زمان ، به طور موقت با استفاده از چراغ های بیشتر و پروژکتور، کمبود نور آن قسمت حل شود .

3:افزایش ارزشمندی کارت دانشجویی در سطح شهر به نحوی که دانشجویان با هزینه کمتر و رفاه بیشتری بتوانند از امکانات کتابخانه ای، ورزشی، رستوران ها و... استفاده کنند:
طبق پیشنهاد های داده شده، مقرر شد که با هماهنگی شورا محترم شهرستان با مکان خاص ورزشی، تفریحی و رستورانها دانشجویان بتوانند با تخفیف بیشتر از این امکانات استفاده کنند.
4.تعامل بیشتر با دانشجویان و استفاده از استعداد آنها به عنوان قشر تاثیر گذار در برنامه های شهرداری و کل شهرستان
5.نصب یک المان یا نماد دانشجو در بلوار دانشجو
6.برگزاری کنسرت ها و جنگ های شادی در سطح شهر :
7. تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان دانشجویان و مسئولین شهری جهت برطرف کردن مشکلات دانشجویان و برگزاری جلسات منسجم ومنظم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.