چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳

برگزاری سی و یکمین جلسه شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها

جلسه شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سی و یکمین جلسه شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها در روز دوشنبه مورخ 28 تیر ماه در اتاق شورای معاونت برگزار گردید.

در این جلسه که به منظور بحث و بررسی در خصوص برگزاری آئین دانش آموختگان تدارک دیده شده بود، دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیران این حوزه، معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها و نمایندگان دانشجویان از کلیه دانشکده های تابعه دانشگاه حضور به هم رساندند.

در ابتدای این جلسه دکتر خانی جزنی ضمن عرض خیرمقدم بیان نمود:  آئین دانش آموختگان یک برنامه کاملاً رسمی می باشد و امسال برای اولین بار این آئین به صورت متمرکز و هماهنگ در دانشگاه از مقطع کارشناسی تا دکترای تخصصی در تاریخ 24 مرداد ماه که مصادف با سالروز ولادت امام رضا(ع) می باشد، برگزار خواهد شد. وی گفت: از شما بزرگوان خواهشمندم که همکاری های لازم را انجام دهید تا اطلاعات جامع و کامل به طور شفاف در اختیار دانشجویان قرار بگیرد. تمام سعی ما بر این است که با یاری شما دوستان، این آئین هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت هر چه با شکوه تر برگزار شود. دکتر خانی جزنی افزود: دانشجویان برای شرکت در این مراسم می توانند به پورتال دانشگاه مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند اما لازم است که قبل از آن شیوه نامه این آئین را مطالعه کنند که این آئین نامه نیز در پورتال دانشگاه قرار داده شده است. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با تأکید بر نظم این آئین افزود: ما برای تفکیک مقاطع و دانشکده های دانشجویان، از حمایل با رنگ های گوناگون استفاده کرده ایم و همچنین انتشار کتابچه ای را برای کلیه دانشکده ها در نظر گرفته ایم. دکتر خانی جزنی خاطرنشان ساخت: نیت ما برای برگزاری این آئین خیر است و معتقد هستیم که با همکاری شما این آئین دقیق و منظم برگزار خواهد شد. وی ضمن تشکر از حضور نمایندگان دانشجویان در این جلسه، افزود: بسیار خرسندم که در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم با ایده های جدیدی که به ما ارائه می دهید، امور را به نحو احسن به سر منزل مقصود برسانیم و بتوانیم با تبادل نظر با یکدیگر به یک جمع بندی مناسب برسیم. دکتر خانی جزنی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار نمود: هر برنامه ای که برگزار می گردد، محاسن و معایبی دارد که این آئین نیز از آن مستنی نیست و هدف این است که در کنار نواقص جزئی، دارای بیشترین نظم باشد. این نکته را نیز خاطرنشان کنم که این آئین، یادمانی است که برای کل دانشگاه محسوب می شود، لذا باید آن طور که شایسته این دانشگاه است، برگزار شود. همچنین معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود بیان نمود: تمام تلاش من و همکارانم این است که سلایق شما عزیزان را در برگزاری این آئین مد نظر قرار دهیم و از شما عزیزان خواهش می کنم که نقطه نظرات سازنده تان را در خصوص این برنامه و برنامه های آتی به ما انعکاس دهید. دکتر خانی جزنی در خاتمه سخنان خود تأکید نمود: آئین دانش آموختگی را باید به طور علمی و استاندارد در نظر گرفت و  این آئین در تمام دانشگاه های کشور به طور کاملاً رسمی برگزار می گردد، لذا از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد که حفظ این جایگاه مستلزم مشارکت فعالانه همه همکاران است.

لازم به ذکر است، در بخش دیگری از این جلسه، مدیران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و نمایندگان دانشجویان از کلیه دانشکده های تابعه دانشگاه، به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود جهت هر چه باشکوه برگزار شدن آئین دانش آموختگان پرداختند.

خبرنگار: آهو ضرغامی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.