پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷

پیام مدیر فرهنگی دانشگاه در آستانه فرا رسیدن روز قدس

دکتر صولتی

روز قدس روز وحدت مسلمانان و فریاد عدالت خواهان و حق طلبان عالماست. روز قدس، روز صف بندی حق و باطل و عدل و ظلم است؛ روز قدس، روز خیزش مسلمانان و اعلام مواضع آنان علیه جنایتکاران تاریخ است؛ روز قدس در یک کلمه روز اسلام عزیز است که در آن فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده صهیونیسم به گوش می رسد.

همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) فرموده اند: "روز قدس روز ی است که بایدبه همه قدرت‌ها هشدار دهیم که اسلام دیگرتحت سیطره شماواعمال خبیث شما نیست" و در واقع این روز، روز احیاءاسلام ناب محمدی وفریاد آزادی خواهی در سراسر جهان است.

قطعا مسلمانان در سراسر جهان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اتحاد امت اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد و مشت محکمی بر دهان رژیم غاصب قدس و آمریکای جهانخوار خواهند زد.

مسئولان، استادان، همکاران در واحدهای مختلف و دانشجویاندانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالیبا هر گرایش و سلیقه‌ای در روز قدس همراه و دوشادوش یکدیگر در خیابان‌های کشور حاضر می شوند و به همگان اعلام می کنند تا آزادی فلسطین از آرمان بلند آن دفاع خواهند کرد. تا ان شاالله طبق فرموده مقام معظم رهبری تا کمتر از ۲۵ سال آینده رژیم غاصب صهیونیستی که همانا جرثومه فساد در این عالم است نابود شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.