دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱

قدردانی اصحاب رسانه از خدمات ارزنده دکتر شادنوش رئیس دانشگاه در روزهای پایانی حضور ایشان در استان سمنان

semnan

رئیس انجمن خبرنگاران استان سمنان: پاسخ گویی و رفع ابهام، همکاری و همدلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اصحاب رسانه ستودنی است.

به گزارش مفدا استان سمنان، صبح دیروز به درخواست اصحاب رسانه دیدار و گفت‌وگویی با دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صورت پذیرفت.

در این نشست خبرنگاران خبرگزاری ها و روزنامه های سراسری و استانی از دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به جهت قدرشناسی و توجه به این قشر مهم و اثرگذار در جامعه، تقدیر کردند.

قدس رئیس انجمن خبرنگاران استان سمنان در این نشست، پاسخ گویی به موقع و رفع ابهام سریع مسائل از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، همکاری و همدلی ایشان با اصحاب رسانه، تجلیل از خبرنگاران و اجرای طرح پایش سلامت خبرنگاران در استان را ستودنی دانست و فقدان و جای خالی دکتر شادنوش مدیر پاسخگو و کوشا را در این استان جبران ناپذیر تلقی نمود.

رئیس دانشگاه در جمع صمیمی اصحاب رسانه، این نشست را جزء خالصانه ترین و صمیمی ترین جلسات برشمرد و بیان داشت: شما عزیزان از حامیان بزرگ و موثر حوزه سلامت در استان در طول مدت زمان خدمت اینجانب در این حوزه بوده اید.

دکتر شادنوش ادامه داد: مردم شریف ما خادمان خود را از خائنان شناسایی کرده و قدردان زحمات و تلاش های آنان خواهند بود و بنده به عنوان یک شهروند ایرانی از کوشش و زحمات شما سپاسگزارم و یقین دارم شما در عرصه فعالیت خود جزء خادمین دلسوز به ایران عزیز هستید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تاکید بر نقش مهم و کلیدی اصحاب رسانه بر جامعه، تصریح نمود: اصحاب رسانه با درک و شناخت درست مسائل موجود در جامعه، می توانند از بسیاری از سوءاستفاده های شخصی و جناحی در جامعه جلوگیری نمایند.

وی افزود: امروز در حوزه سلامت استان کارهای بدیع و نو انجام شده که موجب ترقی و پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شده که این امر مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان این دانشگاه می باشد. کارکنانی که با همت بالا و افکار ورزیده خود می توانند برای پیشرفت هرچه بیشتر این دانشگاه و به تبع آن استان و کشور عزیزمان گام های بلند و استوار بردارند.

دکتر شادنوش در پایان سخنان خود تاکید کرد: بحمدالله در مدت حضور بنده در این دانشگاه اجازه سوءاستفاده از سلامت مردم به هیچ وجه داده نشده و خدا را شاکرم که با سرافرازی این استان را ترک می کنم که به درستی در انجام وظایفم، بیش از حد توان خود تلاش نموده و خدمت رسان مردم بوده ام.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.