دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰

از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد

هفتمین دوره طرح دانشجو- معلم قرآن کریم روزهای ۱۰ تا ۱۵ شهریور برگزار می‌شود

طرح دانشجو معلم

هفتمین دوره طرح دانشجو- معلم قرآن کریم ( صحیح خوانی، حفظ و مفاهیم قرآن) طی روزهای ۱۰ تا ۱۵ شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با بیان این خبر در گفت وگو با مفدا اظهار کرد: هنوز مکان برگزاری این دوره از طرح دانشجو- معلم مشخص نیست اما در حال رایزنی و تعیین مکان برگزاری این دوره هستیم که به محض مشخص شدن میزبانی هفتمین دوره، اطلاع رسانی آن اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۶ دوره از طرح دانشجو - معلم قرآن کریم( صحیح خوانی، حفظ و مفاهیم قرآن) از سوی مرکز قرآن وعترت وزارت بهداشت برگزار شده است، خاطرنشان کرد: نفرات حائز شرایط در هفتمین دوره طرح دانشجو - معلم قرآن کریم باید با توجه به شرایط و جدول تعیین شده تا روز چهارشنبه ۶ تیر ماه از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی شوند.

بحرالعلوم خاطرنشان کرد: عدم معرفی نفرات تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از شرکت در دوره خواهد بود.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت یادآور شد: ارزیابی اولیه از معرفی شدگان در دهه آخر تیرماه امسال به صورت تلفنی و باهماهنگی قبلی با معرفی شدگان توسط این مرکز انجام خواهد شد. همچنین افرادی که در دوره‌های پیشین دانشجو- معلم قرآن شرکت کرده‌اند، مجاز به شرکت در دوره بعدی نخواهند بود.

شرایط شرکت کنندگان در دانشجو - معلم در رشته‌های حفظ قرآن، صحیح خوانی و ترجمه و مفاهیم قرآن از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام و ابلاغ شده است و شرکت‌کنندگان با توجه به شرایط قید شده می‌توانند در این طرح حضور داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.