سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۱

اولین جشنواره تئاتر دانشجویی استانی برگزار شد

جشنواره تئاتر بوشهر

اولین جشنواره تئاتر دانشجویی استانی با همت تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خردادماه برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر در نخستین شب این جشنواره، دو نمایش تئاتر از دانشگاه فرهنگیان بوشهر با عنوان «نقل لنج سوخته» و «یک مردن شیک و مجلسی» اجرا شد.

در دومین شب نیز تئاتر «۴:۲۰ دقیقه صبح بیدارم کن» توسط دانشجویان هنرمند دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نمایش داده شد.

 در شب‌پایانی و اختتامیه این جشنواره آرای هیات داوران متشکل از آقایان فرید میرشکار، علی‌اکبر کنعانی، محمدصادق سعیدی و علیرضا میرشکاری به قرار زیر اعلان شد:

در بخش عوامل اجرایی نمایش، هیئت داوران در بخش‌های «طراحی نور و نورپردازی »، «طراحی لباس و جامگان» و «طراحی گریم و چهره‌پردازی» به انتخابی دست نیافت.

در بخش طراحی پوستر و بروشور، لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای محمدرضا مؤمنی طراح بروشور «نقل لنج سوخته » از دانشگاه فرهنگیان بوشهر و در طراحی صحنه، لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای فریدون فریدونی طراح صحنه نمایش «نقل لنج سوخته» از دانشگاه فرهنگیان بوشهر اختصاص یافت.

همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی موسیقی نمایش به خانم فاطمه رئیسی برای انتخاب موسیقی نمایش «۴:۲۰ دقیقه صبح بیدارم کن » از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و در بخش بازیگری مرد لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای رضا صداقت ایفاگر نقش دکتر و پلیس در نمایش «۴:۲۰ دقیقه صبح بیدارم کن» و در بخش بازیگری زن ابتدا لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم فاطمه آهنگ ایفاگر نقش سایان در نمایش "۴:۲۰ دقیقه صبح بیدارم کن" تعلق گرفت.

 در بخش نمایشنامه‌نویسی نیز لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای مرتضی مهیار نویسنده نمایش "۴:۲۰دقیقه صبح بیدارم کن"، در بخش کارگردانی نمایش، لوح تقدیر و جایزه نقدی به کارگردان نمایش "نقل لنج سوخته" آقای محمدرضا مؤمنی از دانشگاه فرهنگیان بوشهر و خانم فاطمه رئیسی کارگردان نمایش "۴:۲۰ دقیقه صبح بیدارم کن" از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تعلق گرفت.

انتهای پیام/ س. ر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.