سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵

کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاری روشندل بهرامی برگزار شد

محفل انس با قرآن

امروز ۲۲ خرداد ۹۷ محفل انس با قرآن با حضوری قاری روشندل استانی بهرامی توسط مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشجویی در ستاد دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور پرسنل برگزار شد.

به گزارش مفدا لرستان، حجت‌الاسلام والمرادیان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه در محفل انس با قرآن گفت: قرآن، یک قانون مدون و برنامه جامع از جانب خدای متعال برای رشد ما بندگان قرار داده است، این برنامه زمینه تحققش را در بین بندگان دیده شده و با توجه به ظرفیت ما این قانون مدون توسط فرشته‌ی وحی بر پیامبر نازل شده و تمام جوانب و حیطه کاری ما انسان ها در زندگی را شامل می‌شود.
 وی گفت : قرآن برنامه جامعی است که تا کنون نازل شده و هیچ مسیر انحرافی ندارد زیرا قرآن نور است و هدایتگری آن بر همه آشکار است و در زمان فتنه ها و شبهات به تاسی از ائمه (ع) به کمک ما انسان ها آمده است.

وی افزود از منظر قرآن این برنامه جامع تمام حیطه و مسیر هدایت ما بندگان را در خود جای داده است، قران یک برنامه جامع و قانونی پیاده شده و دست نخورده است، مسیر انحرافی ندارد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ادامه داد قرآن کتاب نور است، شیاطین طبیعتاً در صدد تخریب این برنامه مدون -صراط مستقیم- خواهند بود و گاهاً  برخی دشمنان داخلی خودمان خواسته یا ناخواسته درصدد تخریب قرآن برمی‌آیند یعنی با بیان اینکه قرآن از آن خود پیامبر نوشته شده است و مال زمان خاصی است و قابل تغییر است سعی در ایجاد شبهه دارند و این شبهات و افکار، ما را از مسیر قرآن غافل می‌کند که مراجعه به قرآن و تلاوت آن نور دل ها را زیاد کرده و شبهات را بر طرف می‌کند.
ایشان در پایان گفت: قرآن جامع است، وحی الهی است جامع برای هدایت است، جامع نه برای علوم بشری.

محفل انس با قرآن امروز ۲۲ خرداد ۹۶، توسط مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور قاری روشندل استانی بهرامی و قاری ممتاز دانشگاه علوم پزشکی لرستان پاپی، اجرای گروه تواشیح ربیع‌الانام و جمع کثیری از مسئولان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.