پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷

نخستین پمفلت آشنایی با مفدا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه منتشر شد

مفدا تربت حیدریه

پمفلت آشنایی با مفدا علوم پزشکی تربت حیدریه به همت فعالان دانشجوی مفدای این دانشگاه منتشر شد و در این شماره به آشنایی دانشجویان با مفدا،چرایی راه اندازی و عملکرد چند ماه این کمیته و روابط عمومی پرداخته است.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، در عصر جدید دسترسی به اطلاعات، توانایی استفاده از اطلاعات و تبدیل آن به دانش و فناوری نقش اساسی در تولید ثروت و کسب قدرت ایفا می‌کند. در این شرایط سرعت انتقال اطلاعات از جایی به جای دیگر نیز بالا می‌‍رود و کمتر از چند دقیقه، کوچک‌ترین اتفاق در گوشه‌ای از یک روستای دور افتاده در شرق آسیا به گوش ساکنان غربی ترین شهرهای اروپا می رسد. حالا دیگر جهان مثل یک دهکده کوچک شده که ساکنانش همدیگر را می‌شناسند و از ریز و درشت خبرهای یکدیگر باخبرند. در این دهکده جهانی رسانه‌ها نقش اسای در انتقال اطلاعات و اخبار و یکپارچه کردن فرهنگ و ارزش های جهانی دارند.

بر این اساس ضرورت اطلاع رسانی کلیه برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی ستادی دانشگاه‌ها و فعالیت‌های جمعی دانشجویان در قالب‌های انجمن‌های علمی، شورای صنفی، کانون‌های فرهنگی، نشریات دانشجویی و تشکل‌های اسلامی دانشجویان از یک سو و عدم تناسب ظرفیت‌های رسانه‌ای معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از سوی دیگر، معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت را برآن داشت تا در راستای رفع این نقیصه اقدامات لازم سازماندهی و اجرا نماید.

تشکیل مفدا زمینه ساز آگاهی بیشتر دانشجویان در خصوص نهضت سواد رسانه است که این امر با توجه به وجود عصر کنونی کاملا امری مهم و ضروری به نظر می‌رسد.

این پمفلت باهدف آشنایی بیشتر دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه با پایگاه خبری مفدا، ضرورت ایجاد و وجود چنین پایگاه اطلاع رسانی و معرفی ساختار و درگاه‌های ارتباطی مفدا تربت حیدریه  تهیه شده است و به مهمترین عملکردهای حوزه روابط عمومی و فعالیت‌های دانشجویی مفدا از مهرماه تا اسفندماه سال ۱۳۹۶ می پردازد.

شما می توانید جهت دانلود این پمفلت کلیک فرمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.