چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶

دوره ارتقای طرح دانشجو- معلم طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ شهریور برگزار می شود

قرآن

دوره ارتقای طرح دانشجو- معلم قرآن کریم ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه برگزار می شود.

به گزارش مفدا، دوره ارتقای دانشجو- معلمان قرآن کریم طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه برگزار می شود اما هنوز محل برگزاری این دوره آموزشی مشخص نشده است.

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با تایید خبر فوق در گفت وگو با خبرنگار مفدا اظهار کرد: اسامی نفرات برگزیده به منظور شرکت در این دوره به شرح لیست پیوست بوده که باید با توجه به شرایط مشخص شده به مرکز قرآن و عترت وزارتخانه معرفی شوند.

وی خاطرنشان کرد: دارا بودن معدل بالای ۱۶ در دوره های سپری شده، اشتغال به تحصیل( حداقل باید یک نیمسال از سنوات تحصیلی دانشجویان باقی مانده باشد)، تدریس قرآن در دانشگاه، خوابگاه و... با توجه به رشته قبول شده در دوره های سپری شده از جمله شرایط شرکت کنندگان در دوره ارتقای طرح دانشجو- معلمان قرآن کریم است.

بحرالعلوم با اشاره به اینکه شرکت در این دوره به صورت شبانه روزی و در تاریخ معین شده برگزار می شود، اظهار کرد: مستندات تدریس شامل تصویر، گزارش یک صفحه ای از تدریس های انجام شده شرکت کنندگان نیز باید به این مرکز ارسال گردد.

بحرالعلوم افزود: اسامی نهایی شرکت کنندگان در دوره با توجه به شرایط ذکر شده و جدول ارسال شده باید  تا روز چهارشنبه ۶ تیرماه معرفی شود و عدم معرفی نفرات تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از شرکت در دوره خواهد بود.

گفتنی است، مکان برگزاری دوره ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.