چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت برگزار می شود

رسانه هاي ديجيتال

موسسه آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت برگزار را برگزار می کند.

به گزارش مفدا کاشان، این جشنواره با  هدف استفاده از ظرفیت بالای رسانه های دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه، جریان سازی و بستر سازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال سلامت،شناسایی تولیدکنندگان آثار دیجیتال سلامت و تشکیل بانک اطلاعاتی جهت ارایه خدمات بهینه و  ایجاد بستر رقابت میان تولیدکنندگان رسانه های دیجیتال سلامت در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در این صنعت در هشت بخش : بازی های رایانه ای، تلفن همراه، نرم افزارهای رایانه ای، وب سایت و وبلاگ اطلاع رسانی، آموزشی،  سرویس ها و خدمات الکترونیک سلامت، شبکه های اجتماعی، سامانه های هوشمند سلامت، هنرهای دیجیتال برگزار می شود.

شرایط شرکت در جشنواره به شرح ذیل می باشد:

آثار متقاضی شرکت در جشنواره می‌بایست در سایت ساماندهی به نشانی www.samandehi.ir ثبت شده و مجوزهای خود را از مرکز توسعه رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده باشند.

اثر و اجزاء به کار رفته مغایر قوانین و مقررات جاری کشور، فرهنگ و ارزش‌های دینی و ملی و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران نباشد.

حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان آثار، طبق قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشد.

هر متقاضی می‌تواند حداکثر ۵ اثر خود را در هر بخش جشنواره شرکت دهد.

ثبت کننده اثر، بعنوان مالک اثر شناخته می شود و در هر مرحله ای از جشنواره که خلاف این موضوع اثبات شود، اثر از جشنواره حذف خواهد شد.

آثار مجموعه‌ای و مشابه مثل سل، دیابت و ... که از قالب یکسان استفاده می‌کنند و تنها در محتوا متفاوتند، یک اثر به حساب می‌آیند. لذا از متقاضیان خواهشمندیم تا در این موارد یک اثر را به عنوان منتخب شرکت دهند.

هر شرکت کننده باید ۳ نسخه از هر اثر را با تمام تجهیزات جانبی و نیازهای آن- مانند تجهیزات مکمل سخت‌افزاری، قفل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، کدهای فعال‌سازی و سریال‌های لازم، کتاب‌های جانبی و قاب را به همراه کد رهگیری تا پایان مهلت ثبت نام برای دبیرخانه جشنواره با پست پیشتاز ارسال نماید. دبیرخانه مسوولیتی در قبال آثاری که امکان نصب و داوری ندارند را نخواهد داشت.

کلیه آثاری که از سال ۱۳۹۴ به بعد ساخته شده اند می توانند در جشنواره شرکت نمایند.

دریافت فراخوان جشنواره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ودستورالعمل های شرکت در جشنواره کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.