چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷

روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان :

دیدار معاون فرهنگی دانشجویی با سرپرست جدید دانشگاه

semnan

دکتر حاجی حسنی معاون فرهنگی دانشجویی به همراه جوادیفر مدیردانشجویی و تجلی مدیر فرهنگی معاونت با سرپرست جدید دانشگاه دیدار کردند.

به گزارش مفدا سمنان ،دکتر حاجی حسنی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با تبریک انتصاب دکتر دانایی به سمت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، گزارشی از حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه، برنامه های آتی این حوزه و همچنین کمیته های صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب ارائه نمود.

در ادامه 

دکتر نوید دانایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن خیرمقدم به حاضرین و با اشاره به اهمیت و جایگاه معاونت فرهنگی دانشجویی در دانشگاه، به تحلیل و بررسی نقش دانشگاه ها در توسعه فرهنگی پرداخت و کارکردها و نقش فعالیت های فرهنگی دانشجویان را در تحقق توسعه فرهنگی جامعه مهم تلقی نمود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان این که صیانت از حقوق شهروندی یک موضوع فرهنگی و اجتماعی است، گفت: صیانت از حقوق شهروندی لازمه حفظ کرامت انسانی می باشد که باید در دانشگاه ها به آن اهمیت بسیاری داشته شود.

دکتر دانایی مسئله پوشش را در دانشگاه ها امری مهمی دانست و بیان نمود: با توجه به دستورالعمل های موجود در دانشگاه ها درخصوص مسئله پوشش در دانشگاه باید همه کارکنان و دانشجویان ملزم به رعایت این دستورالعمل ها باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.